10 הוופורייזרים הטובים במחיר משתלם במיוחד · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

10 הוופורייזרים הטובים במחיר משתלם במיוחד

Posted on Mar 13, 2017

וופורייזרים הפכו לדבר מקובל, כמעט כל אחד שמע או יודע על כך משהו. כיום יש כל כך הרבה חברות ומוצרים כך שבוודאי יש וופורייזר שיכול להתאים לך מבלי לעשות החור בכיס. אני מקווה שהרשימה זו שאני מניח לפניך תעזור לך לבחור את הוופורייזר שיכול להתאים לך, מכל הבחינות.

וופורייזר גורו

וופורייזר גורו הוא אחד הוופורייזרים החדשים שיש בשוק. הוא היה הראשון בשוק שיכול לאדות שעב יבש, שעווה ונוזלים הכל בוופורייזר אחד. לגורו יש מערכת חימום קרמית שמאפשרת לקבל אידוי איכותי. בוופורייזר גורו יש אפשרות לשלוט על הטמפרטורה, כל שזה יתרון גדול במיוחד. יש שתי סוללות שכל אחת מהן מכילה 2600 מגה הרץ כדי שתוכל לאדות בכל זמן. וופורייזר גורו הוא מוצר גאוני שיכול לספק לך אידוי איכותי במיוחד שייחרט לך בזיכרון.  

וופורייזר ג'י פן עלית

וופורייזר ג'י פן עלית הוא וופורייזר מבוסס על שיטת ההסעה ומציע אידוי באיכות מעולה והוופורייזר עצמו מאוד פונקציונלי. התצוגה של הוופורייזר מבוססת על נורות לד, התרעה על מצב הסוללה ותא מילוי קרמי. תא המילוי הוא גדול במיוחד ויש שליטה מלאה על הטמפרטורה.  הדבר שהג'י פן עלית ידוע בו זה איכות האידוי, הטעם עשיר במיוחד ונוצרת סמיכות עשן שכמעט אין לו מתחרים. וופורייזר איכותי בכל המובנים, שכדאי לשקול אותו ברצינות.

פאפיט 2

 

וופורייזר פאפיט 2 הוא נייד, דיסקרטי ונותן אידוי ברמה מצוינת. הוופורייזר הוא מבית דיסקריט וייפ, כך שהם מבינים בוופורייזרים דיסקרטים ובמקרה זה עלו על עצמם. העשן שתקבל מהפאפאיט הוא יהיה דליל, כחלק מהעניין של הדיסקרטיות. הפאפאיט 2 מתחמם על פי ביקוש, תוך שניות ספורות. העיצוב של הפאפאיט מיוחד ובצורת משאף, הדבר מאפשר לקבל אידוי בכמות קטנה ולזמן קצר ואינו מתאים לסשן ארוך. זהו וופורייזר שבהחלט תוכל להתחבר אליו מפני שהאידוי שלו קצר ואיכותי במיוחד.

וופורייזר ארייזר אקסטרים קיו

וופורייזר ארייזר אקסטרים קיו הוא נותן אידוי מרשים ועוצמתי. הביצועים של האקסטרים קיו מצוינים והוא בנוי בצורה איכותית והטעם שלו מצוין. האקסטרים קיו בנוי ממערכת המורכבת משלושה מאווררים, יש לו בקרת טמפרטורה והוא מאוד יעיל. המיוחד זה שניתן להשתמש בו לסוגים שונים כמו עשב יבש ותרכיזים. הגוף הקרמי מבטיח שהאידוי יהיה מלא בארומה ובטעם. יש לוופורייזר הזה 3 שנים אחריות, עצם האחריות מראה שלחברה יש ביטחון מלא בוופורייזר שהיא יצרה. כאשר זה בא בהשוואה בין מחיר לאיכות וופורייזר ארייזר אקסטרים קיו תהיה בחירה חכמה.

וופורייזר ארייזר סולו

וופורייזר ארייזר סולו הוא אחד מהוופורייזרים היותר מפתיעים שיש כיום בשוק. האידוי שתקבל יהיה נקי, מעורר ומלא בטעם. לוקח לו כ- 10 שניות להתחמם והאיכות של האידוי היא איכות מעולה. הוופורייזר עצמו קצת גדול ויש לו מראה מגושם אבל לדעתי זה מראה על איכות הוופורייזר. ארייזר סולו הוא וופורייזר שלא מעריכים אותו אבל אין כל סיבה לכך, הוא מצוין בכל כך הרבה בחינות. 

וופורייזר אלפא

זהו וופורייזר חדש מבית גו-בוף. הוא וופורייזר איכותי במחיר נוח למדי.  לאלפא יש המון חידושים שמעניקים לו ייחודיות מרשימה. הפיה שלו ניתנת להסרה ועשויה מסיליקון, ניתן לקבוע טמפרטורה באמצעות הקשת מספר המעלות הרצויות ויש לו דלת מיוחדת שניתן לרוקן את העשב היבש והמראה מעניק לו משהו מיוחד. האידוי שתקבל יהיה עקבי, טעם וארומה מושלמים. וופורייזר אלפא הוא ללא ספק וופורייזר ייחודי ששווה לחשוב עליו.  
 

 

וופורייזר ממבה שחורה

וופורייזר ממבה שחורה עובד על תהליך ההובלה והוא מצוין עבור צמחים יבשים. יש לוופורייזר הזה מערכת חימום המבטיחה שכל העשב יתחמם בצורה שווה ועקבית. החימום עצמו מהיר ותוכל לאדות בזמן קצר. הצורה של הוופורייזר ממבה שחורה הוא כל כך ייחודי שזה מה שמבדיל בינו לבין האחרים.  חלקי הזכוכית שנמצאים בתוך הוופורייזר מטרתם להעביר לך אידוי נקי במיוחד. החימום המהיר שלוקח כשנייה מבטיח לך אידוי זמין בכל מצב. וופורייזר ממבה שחורה ללא ספק שווה הסתכלות והוא בהחלט יפתיע אותך מבחינת הביצועים.

וופורייזר דה ונצ'י

וופורייזר דה ונצ'י הוא וופורייזר איכותי שעובד נהדר עם צמחים יבשים ועם שמן. יש לו מערכת בקרה על הטמפרטורה והשליטה היא מאוד קלה להפעלה. איכות האידוי לא משתווה כמעט לשום דבר הקים כיום בשוק. העיצוב של הוופורייזר הוא מרשים הצורה שלו חלקה ויש בו משהו מאוד מקצועי. וופורייזר דה ונצ'י הוא סוג של אנדרדוג והוא יעניק לך אידוי שטרם חווית.

וופורייזר באונדלס סי אף

וופורייזר באונדלס סי אף הוא וופורייזר עוצמתי במיוחד. הסוללה שהיא 80 וולט יכולה לחמם את הבאונדלס במהירות ובעוצמה שלא נראתה בוופורייזרים אחרים. העיצוב של הבאונדלס הוא קומפקטי וחזק במיוחד. וופורייזר באונדלס סי אף הוא אחד שבהחלט כדאי לרכוש.    
 

מג'יק פלייט לאנץ' בוקס

וופורייזר מג'יק פלייט לאנץ' בוקס הוא אחד הוופורייזרים הקטנים שיש כיום בשוק. יש לו סוללה AA שגורמת לוופורייזר לפעול בפחות מחמש שניות. הוא אחד הוופורייזרים שקל לשתמש בהם מפני שהוא מתחמם במהירות והחום מאדה את העשב בצורה אחידה. הוופורייזר הוא מארה"ב נעשה בעבודת יד מעץ מלא כך שהמראה שלו חלק ובעל מראה קלאסי. זהו וופורייזר קלאסי שלא תרצה להיפרד ממנו, והוא נותן תמורה מלאה לכסף שלך.   

Testimonials and Reviews at