פאקס 3 מול הפאקס 2 האם השדרוג שווה את זה? · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

פאקס 3 מול הפאקס 2 האם השדרוג שווה את זה?

Posted on Dec 08, 2016

חברת פאקס היא אחת היצרניות המוכרות ביותר בעולם עבור וופורייזרים. היא הביאה לנו את הפאקס ואת הפאקס 2 ועכשיו היא הוציאה את ערכת הפאקס 3 שכנראה תכבוש את העולם כפי שעשו קודמותיה. חברת פאקס אכן הגדילה ראש, החידושים באים מתוך הקשבה וניסיון לספק את צרכי הלקוחות. כיום יש שימוש נרחב של תרכיזים וחברת פאקס זיהתה את השוק בכך שהוופורייזר החדש מיוצר עם התאמה לתרכיזים ושמנים, כמו כן האפשרות של צמחים יבשים נשארה במכשיר. העיצוב של הפאקס 3 דומה לקודמו הפאקס 2 אך מבחינת המבנה הפנימי במערכת שונה לחלוטין ומכילה אפשרויות חדשות והמון שדרוגים בתוך המערכת.

  קנה וופורייזר פאקס 3 כאן!

פאקס 2 מול פאקס 3 שידרוגי חומרה

מה בעצם השתנה בין הפאקס 2 לפאקס 3 ? כפי שצוין למעלה, החידוש העיקרי זו היכולת לאדות צמחים יבשים ובנוסף תרכיזים ושמנים. הפאקס 3 מגיע עם שלושה תוספות שונות של מכסי תנור. שתיים מהתוספות מעוצבות עבור אידוי של צמחים יבשים ואילו השלישי הוא בלעדי לשמנים ותרכזים. ההבדל בין שני התנורים המשמשים לאידוי צמחים יבשים הוא שלאחד יש כיסוי מלא ואילו השני בעל כיסוי חלקי, השימוש בתנורים אילו נקבע לפי השכבה הרצויה לאידוי. המכסה בעל כיסוי חלקי משמש לכמות קטנה של חומר יבש אך עדיין שומר שאיכות האידוי תהיה כמו זה של תא מלא. מכסה תא החימום המשמש לתרכיזים ושמנים מגיע עם מיכל אשר מכיל את התרכיז או השמן הרצוי, השמן או התרכיז חייבים להיכנס דרך שני החורים הנמצאים על המכסה. חברת פאקס השקיעה מעל הראש כדי שיהיה ניתן לאדות שמנים או תרכיזים. 

שיפור משמעותי נוסף שאפשר להבחין במעבר בין הפאקס 2 לפאקס 3 קשור לעוצמת הסוללה. הסוללה עצמה קפצה מעוצמה של MH3000 לעוצמה של MH3500, המאפשר חימום עוצמתי ומהיר. החימום מתבצע ב15 שניות וניתן להגיע לעוצמה הרצויה לאידוי- דבר שלעצמו מדהים. הפיה של הפאקס 3 מורכבת מחישן טכנולוגי אשר רגיש יותר מהפאקס 2 וכמו כן עוצמת השאיפה חזקה יותר.

 קנה וופורייזר פאקס 3 כאן!

אפליקציות למכשירי פאקס

אחת התכונות החדשות הכי חזקות של הפאקס 3 היא ההשקה של האפליקציה החינמית שמתאימה גם לאנדרואיד וגם ולאיפון. האפליקציה מאפשרת למשתמש לקבל שליטה יותר טובה על וופורייזר הפאקס 3 ועל חווית האידוי כמכלול. האפליקציה מאפשרת שליטה רחבה ומדוייקת יותר על הטמפרטורה,וכמו כן להתעדכן בעדכונים חדשים וליצור פרופילים שונים לחימום. התקנת האפליקציה וחיבורה לפאקס 3 היא כה מהירה, כך שבזמן קצר תוכל לקבוע ולהתאים את הטמפרטורה הרצויה רק במגע של אצבע. כמו כן ניתן לשלוט על הגדרות נוספות במכשיר דרך הסמרטפון כמו למשל עוצמת הלד, לשחק משחקים שהם בלעדיים למכשיר, וניתן לנעול את הוופורייזר בקלות, ואפילו לעדכן את מערכת ההפעלה של הוופורייזר דרך האפליקציה. 

מסקנות: בין הפאקס 2 מול הפאקס 3

באופן כללי הפאקס 3 הוא וופורייזר משמעותית יותר טוב מהפאקס 2. לא רק שהוא יותר עוצמתי, אלא הפאקס 3 הוא גם חכם יותר ובעל ביצועים טובים יותר מקודמו. בנוסף לכל זה כאשר אנחנו לוקחים בחשבון שהפאקס 3 מגיע עם 10 שנות אחריות, אנחנו לא מצליחים למצוא כשלים בוופורייזר זה. אנחנו חייבים להודות שמכל הבחינות הוופורייזר פאקס 3 הוא לחלוטין השולט.

 קנה וופורייזר פאקס 3 כאן!

Testimonials and Reviews at