שש סיבות מדוע כדאי לאדות צמחים יבשים במקום לעשן אותם · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

שש סיבות מדוע כדאי לאדות צמחים יבשים במקום לעשן אותם

Posted on Mar 22, 2017

 

תמיד הייתי אחד שמעשן את העשב היבש שלו ולא משנה איך, עד לזמן שבו גיליתי את הוופורייזרים. הסיבה לכך היא פשוטה למדי הטעם שיוצא מהאידוי הוא נקי וטעים הרבה יותר. חוץ מזה הרבה יותר קל להכניס את העשב לוופורייזר במקום להתחיל להתעסק עם טבק ועוד חומרים ואז לנקות את השאריות, אם זה האפר שנשאר באצבעות או את הבאנג שהוא שחור ומגעיל מרוב שימוש. תודות לוופורייזר כל זה נמנע והניקוי של הוופורייזר לרוב הוא כל כך פשוט. מחיר הוופורייזר לטווח ארוך משתלם הרבה יותר כל עוד מחירי הטבק עולים. בבלוג זה אמנה את שש הסיבות העיקריות מדוע כדאי להתחיל להשתמש בוופורייזר כבר היום. 

אפשר לאדות בכל מקום ובכל זמן

אפשר לאדות בכל מקום גם בחוץ מפני שהם דיסקרטים במראה והעשן שלהם כמעט שלא ניתן להבחין מה אתה מאדה, זה פשוט נוח לשימוש.  היום זה נהיה כמעט אביזר אופנתי, יש אנשים שמסתובבים עם זה ברחוב ומאדים מבלי לחשוב פעמים. פני שאין את הריח המוכר שיוצא כאשר מעשנים את העשב היבש, עם וופורייזר יותר קשה להבחין.

זה בריא יותר

כאשר משתמשים בטבק, הנזק הבריאותי עולה, מחלות כמו סרטן, התקפי לב, שבץ מוחי ועוד. השרפה של העשב יכול לגרום לבעיות במערכת הנשימה ושחרור רעלנים למערכת הדם. המחקרים מראים ששימוש באידוי מפחית את הבעיות הרפואיות לטווח ארוך וזהו האמצעי הבריא שיש כרגע בשוק. הוופורייזר לעולם לא יגרום לכך שהעשב ישרף, האידוי יהיה נקי ומהנה יותר.

הטעם טעים יותר

לפי דעתי הטעם שיוצא בתהליך האידוי הוא טעים יותר מכל דבר אחר. הסיבה לכך שהוופורייזר מאדה רק את החלקים הרצויים, כלומר בחום משתחררים החומרים הפעילים שיש בצמח ולכן התוצאה טובה יותר. כאשר מאדים בוופורייזר איכותי משתחרר טעם יותר ארומטי, נקי, חלק וכמובן טעים במיוחד. היתרון הנוסף שאין את הטעם המר שיוצא כאשר שורפים את הצמח או אין את השיעול שיוצא כתוצאה של חנק. האידוי הוא פשוט נקי ונותן תחושה טובה.

שימוש בוופורייזר זול יותר

ברגע שקונים וופורייזר איכותי כמו הפאקס 3 או הפיירפלי 2, זו השקעה חד פעמית שתחזיק שמעמד במשך שנים, השימוש בצמח היבש הוא כמו שמשתמשים בזמן בערה, אך אין השימוש בטבק וניירות. כמו כן התוצאה שמתקבלת בזמן אידוי  יותר חומרים פעילים נכנסים למערכת ובצורה מהירה יותר, למעשה 46% יותר מאשר בעישון. כך שלמעשה אתה מרוויח פעמים גם חוסר עלויות של טבק ניירות וכו' ומרוויח יותר חומרים פעילים שנכנסים לגוף ועוזרים למערכת.

היום יש כל כך הרבה וופורייזרים איכותיים

היום יש כל כך הרבה וופורייזרים, שאפשר ליהנות מהם מבחינת איכות הביצועים והמראה הדיסקרטי שחבל לא להשקיע בהם. למשל הפאקס 3, הפיירפלי 2 והדה ונצ'י אי קיו שהם בהחלט מעניקים חווית אידוי שלא מהעולם הזה. הפאקס 3 הוא וופורייזר מקצועי בעל מראה חלק והביצועים שלו מצוינים. הוא עובד נהדר עם צמח יבש ועם תרכיזים. הפיירפלי 2 הוא וופורייזר שמתחמם במהירות, הוא דיסקרטי ונותן חווית אידוי מושלמת. הוופורייזר הזה משתמש בשיטת ההסעה ולכן אינו שורף את הצמח כלל. וופורייזר דה ונצ'י אי קיו הוא עוד וופורייזר מצוין שיעניק לך רגעי אידוי בלתי נשכחים. אם אתה מתכוון להתחיל לאדות שתדע שאין מחסור בוופורייזרים איכותיים.

 

 

 

 

הבאזז

החוויה שתקבל מאידוי של צמח יבש תהיה בלתי רגילה. העניין של וופורייזר הוא לתת לך תחושה טובה והרפיה. ניתן לקבוע את איכות הבאזז, ניתן לקבוע את הטמפרטורה של האידוי, ניתן לקבוע את הסמיכות של העשן ועוד. הבאזז יכול להיות מאוד אינטנסיבי לפעמים, אבל זה העניין שלא חייבים לבזבז הרבה צמח בשביל לקבל את התחושה הנהדרת רק לתרגל ולקבוע את הטמפרטורה והשאיפות כדי שתוכל לקבל את החוויה הרצויה. אם אתה רוצה באמת לחוות באזז רצינני עדיף ללכת על וופורייזרים שולחנים כי הם הרבה יותר חזקים מוופורייזרים ניידים. אם ברצונך לקחת שכטה אמתית שתוכל להעיף אותך למקומות הנכונים אין ספק שהוופורייזר יספק אותך ויתן לך הרבה יותר.

לסיכום

יש המון סיבות מדוע כדאי לך להתחיל לאדות ואחת מהם היא הסיבה הפשוטה שוופורייזרים הם פשוט טובים. שיטת האידוי היא השיטה היעילה והטובה ביותר שיש כיום בשוק. יש יתרונות לאידוי כמו חשיבה בריאותית, חיסכון כספי לאורך זמן והבאזז שהוופורייזר יכול להעניק לך. בזכות הוופורייזר ניתן לקבוע את המעלות הרצויות והבאזז הרצוי. היתרון החשוב ביותר זה הניצול של הצמח בזכות הוופורייזרים האידוי משחרר חומרים פעילים יותר מאשר בכל אמצעי אחר. אני חושב שלאחר כל היתרונות שצוינו כאן כדאי לך לבחון ולרכוש וופורייזר איכותי, אני מבטיח שלא תתאכזב.

 

 

 

 

 

 

Testimonials and Reviews at