השוואת וייפורייזרים , פאקס 2 מול קראפטי · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

השוואת וייפורייזרים , פאקס 2 מול קראפטי

Posted on Sep 21, 2015

 

אז בואו נדבר קצת על השוואה בין שני מכשירי האידוי הפופולריים ביותר בשוק כיום. לעתים קרובות שואלים אותנו מי המאדה הנייד הטוב ביותר ובקצרה, אין תשובה נכונה! שני המכשירים האיכותיים האלה   הם למעשה די שונים ואתה צריך לחשוב על מה שאתה מחפש לפני שאתה בוחר.

מצד אחד יש לנו את "הפאקס 2" החדש.  אשר הוא הגרסה המשופרת של המאדה הנייד המפורסם "פאקס" מבית פלום. "פאקס 2" הוא קטן, דיסקרטי וסקסי. הוא כולל קווים יפים כמו מכונית ספורט וגימור אלומיניום באיכות גבוהה ומבריקה. "פאקס 2" הוא מאוד נייד ונסתר (בעת צורך). כיום "פאקס 2" הוא המאדה הנייד הנמכר ביותר בNamasteVapes ™.

 

"הקראפטי" הוא מאדה נייד חדש מבית Storz & Bickel שמפורסמים תודות  למאדה הVolcano המקורי. "הקראפטי" והאח הגדול שלו "המייטי" יצאו לאחרונה ומציעים ייצור אדים הטוב ביותר והמוחלט בהשוואה לכל מכשירי אדים ניידים אחרים. למכשירים אלו סגנון ייחודי להם ועשויים שלא להיחשב כדיסקרטיים או ניידים כמו "פאקס 2" אבל הביצועים שלהם מעולים.

בוא נסתכל על מספר הבדלים עיקריים בין "פאקס 2" ומכשיר האידוי "קראפטי".

גודל וניידות

בהשוואה בין שתי יחידות אלה זה מאוד ברור ש "הפאקס 2" הוא קטן יותר ויותר דיסקרטי מאשר "הקראפטי". ה"פאקס 2" שוקל רק 92 גרם והוא x 8.6mm x 10mm.  18.5mm  אשר קטן יותר בכ -30% מפאקס המקורי. משמעות הדבר היא ש “פאקס 2" יכול להתאים כמעט בכל מקום. "לפאקס 2" משטח אלומיניום חלק שמעניק מראה נחמד מאוד מבחוץ ובין שדרוגיו האחרים מה"פאקס" הקודם כולל פיה שטוחה סטנדרטית.

"הקראפטי" הוא למעשה קטן למדי עבור מכשיר אדים נייד. במיוחד עבור יחידת מבוססת קונווקציה טהורה ויכולים גם להתאים בקלות בכיס. "המייטי" הוא בעצם בדיוק את אותו היחידה כמו "הקראפטי" אלא שהוא גדול עם פי שתיים חיי הסוללה ובמקום בקרת טמפרטורה באמצעות יישום מקוון, יש לו מסך תצוגה דיגיטלי בחזית. ממדיו של "הקראפטי" הם  x 5.7 x 3.3 11.0 סנטימטר והוא כ 135 גרם. אז למרות ש "פאקס 2" הוא קטן ודיסקרטי במיוחד, "הקראפטי" עצמו הוא גם נייד ומאוד לשימוש בדרכים.

פונקציה (הולכה לעומת הסעה)

מלבד גודל, ההבדל הגדול ביותר בין שני המכשירים הללו אשר ישפיע על הביצועים ועל הטעם של כל אחד מהם היא שיטת האידוי שהם משתמשים.

למרות שה "פאקס 2" מאוד מתקדם במונחים של "כל החידושים" הוא משתמש בשיטה בסיסית יותר של אידוי עשבי תיבול יבש הנקרא הולכה. זוהי שיטה מאוד נפוצה בשימוש בקרב רבים ממכשירי האידוי הניידים והוא מועדף על ידי חלק מהמשתמשים. מכשירי אידוי הולכה עובדים על ידי חימום עשבי התיבול היבש בתוך תנור. התנור מגיע לטמפרטורות שנשמרות מתחת לנקודה הבעירה של עשבי התיבול. התהליך יוצר אדים שזורמים דרך גוף המכשיר ועד לפיה בראש המכשיר. אז המערכת עצמה היא די פשוטה. כתוצאה מ'האפייה ' של עשבי התיבול במכשירי אידוי הולכה לעתים יכול להיווצר טעם יותר קלוי מאשר מכשירי מבוססי הסעה.

                                                      

תנור הולכה של פאקס 2

ה"מייטי" משתמש בהסעה(קונווקציה) כדי ליצור אדים עם טעם נקי ויותר קרוב לטעם של עשבי התיבול בעצמם משום שהם לא אפויים ברציפות בתוך תנור. מכשירי אידוי מבוססים הסעה כמו ה" מייטי", "הקראפטי"  ו"הפיירפלי" עובדים על ידי מעבר אוויר חם דרך עשבי התיבול על מנת לחלץ את האדים מהחומרים. עם מאדה הסעה אמיתי עשבי התיבול שלך הם לא במגע ישיר עם גוף החימום. במכשירי אידוי הסעה רבים המהירות של השאיפה תשפיע על עובי האדים. זה קורה כי כאשר שאתה שואף איטי יותר, לאוויר יש יותר זמן להתחמם מעל האלמנט לפני שעובר דרך עשבי התיבול שלך. בשאיפה מהירה לאוויר יש פחות זמן  להתחמם התוצאה היא אדים קלים יותר, ופחות צפופים.

 

תא חימום של "הקראפטי" יחד עם יחידת הקירור ( ופיה)

מה שבאמת מדהים  ב"קראפטי" וה"מייטי", מהניסיון שלי הוא שאתה מקבל ביצועים מדהימים עם אדים טובים ועבים אם אתה שואף לאט או מהר. איך הם משיגים את זה יכול להיות סוד, אבל הוא באמת לדעתי מה שמגדיר את "הקראפטי" מהמתחרים שלה במונחים של ייצור אדים, אפילו בהשוואה ל "פאקס 2"!

טעינה וחיי סוללה

ל "פאקס 2" יש עריסת טעינה באמת מגניבה שבו המאדה שוכב ומוחזק במקום באמצעות כוח מגנטי ומטען דרך יציאת ה- USB. זה השתנה מעיצוב ה"פאקס 1" שהיה המאדה הפוך על גבי דוכן הטעינה שנדרש חיבור לאספקת חשמל. אז טעינה עם "פאקס 2" הפכה לנוחה יותר עם עריסה מופעלת USB וזמן טעינה מריק עד שלוש שעות. חיי הסוללה של "פאקס 2" בטעינה מלאה הוא כ -90 דקות (30% שיפור מ"הפאקס" המקורי). זה נותן זמן שימוש הגון בטעינה אחת.

 

עריסת הטענה של " פאקס 2"

"הקראפטי" כולל סוללת Li-Ion שלוקחת כשעתיים לטעינה (באמצעות כבל ה- USB מצורף) והסוללה בטעינה מלאה תימשך כ -45 דקות לפני שהוא סוגר את עצמו. החיסרון האחד והיחיד בדעתי על מכשיר אדים נייד מדהים שכזה הוא חיי הסוללה. זה באמת מדהים כמה מהר 45 דקות של שימוש עוברות מהר עם מאדה כזה וזה יכול להיות מתסכל כאשר המכשיר נכבה באמצע הסשן. אם אתה אוהב את "הקראפטי" ורוצה חיי סוללה טובים יותר אנו ממליצים על שימוש בבנק הכוח של "הקראפטי"  שיכול להחזיק פי 2 חיי סוללה ועובד עם טעינת מעבר, כך שתוכל להשתמש ב "קראפטי" בעת חיבור לבנק הכוח. האפשרות אחרת היא כמובן "המייטי" שהוא יקר יותר (וגדול יותר), אך כולל חיי סוללה כפולים מחיי הסוללה של "הקראפטי".

ביצועים כלליים

כשזה מגיע לביצועים וייצור אדים אין תחרות. "הקראפטי" מציע ביצועים עדיפים בהרבה בהשוואה ל"פאקס 2", והוא הרבה יותר יעיל בחילוץ אדים באופן שווה מעשבי התיבול שלך. התוצאה של "הקראפטי" המבוסס על הסעה הטהורה הוא באדים החזקים והטעימים שאינם מושפעים ממהירות השאיפה שלך. ובגלל ש "הקראפטי" משתמש בהסעה אתה גם לא צריך לדחוס באופן מלא את תא החימום כמו שאתה עושה עם "פאקס 2" כדי לקבל תוצאות טובות. מכשירי אידוי הולכה רבים דורשים לדחוס באופן מלא את התא כדי לקבל איכות אדים הגונה שלחלק מהמשתמשים  זה יראה כבזבוז של חומרים. אנא אל תבינו אותי לא נכון, "פאקס 2" באמת מאדה מדהים, הוא מבצע טוב מאוד והוא עדיין המאדה הנמכר ביותר שלנו. אבל הוא לא יעיל כמו "הקראפטי" ובמהלך הבחירה הנכונה עבורך, חשוב לשקול גורמים כמו גודל, ניידות, קל שימוש, כמו גם ביצועים.

איכות

גם "הקראפטי" ו"פאקס 2" מכשירים באיכות גבוהה מאוד. "הקראפטי" מיוצר בגרמניה על ידי Storz & Bickel שיש להם מוניטין של הפקה גבוהה, רק המוצרים באיכות הטובה ביותר בשוק ו"הקראפטי" הוא לא שונה.

"פאקס 2", כמו גם הוא באיכות גבוהה מאוד אשר מגובה על ידי היצרן ע"י אחריות מדהימה ל -10 שנים. יש ב"פאקס 2" שיפורים משמעותיים מפאקס המקורי אשר אנו מצפים יהיו משמעותית גם פחות החזרות. אבל אתה צריך להיות רגוע בידיעה ש "הפאקס 2" שלך הוא באיכות טובה מאוד ונתמך על-ידי אחד מהאחריות הטובה ביותר בתעשייה.

מסקנה?

"פאקס 2" ו "הקראפטי" שניהם מובילים בתעשיית מכשירי האידוי.  שניהם מציעים חלק מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר שראינו עד כה מטכנולוגית "חיישן פה ' "בפאקס 2" ליישומי טלפון חכם כוללים עם "הקראפטי" ושיטות אידוי מתקדמות. אם אתה תקוע להחליט בין "הפאקס 2" "והקראפטי" בסופו של דבר זה מסתכם בטעם אישי בסגנון של ה "פאקס 2" אשר מאוד מלוטש וסקסי וייצור אדים מצוין, או "הקראפטי אשר עדיין נייד אבל לא מלוטש כמו "פאקס 2" אך מציע את ייצור האדים הטוב ביותר מתוך כל יחידות הניידות. אם לא הייתה לי ברירה אלא לבחור, הייתי קונה "קראפטי" מאשר "פאקס 2" בגלל הביצועים אבל הייתי מעדיף בהרבה את שניהם!

תודה על הקריאה! במידה ויש שאלות אל תהססו לפנות אלינו ב info@namastevapes.com!

Testimonials and Reviews at