סקירת הייז דיול גרסה 3 · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

סקירת הייז דיול גרסה 3

Posted on Oct 09, 2015

היי אנשים אני קורי מחברת נמסטה ותודה שנכנסתם. היום אני נרגש להציג לפניכם את המוצר החדש הייז גרסה 3. זאת גרסה חדשה של הייז 2.5 והם עשו שיפורים טובים במיוחד במוצר זה. זהו קרוב לוודאי הויפורייזר הורסיטאלי ביותר הקיים בשוק היום. הוא יכול לשמש לעשבים יבשים, שעווה, שמנים ותרכיזים. הוא בעל שני תאים ולכן אפשר  להחליף בניהם.  יש לך מסכי הסעה ומסכי הולכה, יש לכך משמעות רבה במאדה זה. אני בהחלט נהנה מכך. הוא נחמד, נייד וחלקלק. אני הולך לפתוח את הקופסא , להציג ביקורת והדגמה. אני אדבר היתרונות של המאדה הזה. אני מקווה שתהנו מהסרטון ותודה על הצפייה. 
אוקי אנשים, זהו הקופסא של ההייז דיול 3. כעת נפתח את הקופסא ונראה מה יש בתוכה. כאן ניתן לפתוח אותה. יש לכם את חוברת ההסבר, שהיא ממש עוזרת. החוברת מאוד ברורה. יש פה המון אביזרים שבאים עם המאדה הזה. יש פה את מסכי ההולכה, את מסכי ההולכה, שתי פיות . אני אדבר על כל חלק וחלק שבמאדה הזה וכיצד ניתן לנצל אותם. אני בהחלט מציע לקרוא את חוברת ההוראות, היא בהחלט עוזרת. פה יש לנו את המאדה הייז עצמו. אתם יכולים לראות שהוא מאוד יפה, חלק ונייד. המאדה מעוצב ובעל מראה מודרני. זהו יחדית המאדה עצמה.
 
יש פה שתי סוללות ליתיום- יון, לכן שוב זהו יתרון עצום במאדה הזה שיש שתי בטריות שאפשר להטעין בזמן שאתה הולך. יש למאדה זה שתי פיות כאשר ניתן לבחור בין זכוכית, לבין פלדה סטרילית. יש אפשרות להשתמש בחד מהם. בפלדה אתה תקבל אידוי קריר. בפיה העשויה זכוכית תקבל טעם עשיר. ההייז הוא הכל בנוי על אפשרויות, אתה מקבל אפשרות לבחור אפילו בפיה. בתוך הקופסה עצמה זה המטען של הבטריות מסוג 2600 מיליאפס (milliamp), אפשר לקבל את ההרחבה שזה בטריות 3200 מליאפס (milliamp) מחברת הייז הידועות בשם XL בטריות. זהו המטען שלך זמן הטעינה הראשוני המומלץ הוא בין 4- 6 שעות.
 
יש כאן מברשת קטנה ויפה הבאה יחד עם הערכה. יש לה שני צדדים שזה מאוד נוח, המברשת ורסיטאלית לניקוי לאחר השימוש. אנחנו תמיד ממליצים לקנות את המאדה; מפני שכך המאדה עובד יותר טוב. המברשת הינה כלי נוח ונחמד. מצד אחד יש לך פינצטה ובצד השני כפית קטנה. בעזרת הכף ניתן להוציא את החומר הגולמי.  אביזר קטן נחמד שבא יחד עם הערכה. הדבר הנחמד הוא שבשני המכשירים של ההייז 2.5 והגרסה החדשה 3 יש מסכי הולכה והסעה.
יש בהייז מסכי הסעה והולכה: כפי שהיה בעבר, בגרסה החדשה כאשר אני פותח את המאדה, אתם יכולים לראות שיש שני תאים ממש כאן, כאשר המיכל החדש ממש כאן משמש לעשבים יבשים. שזה משהו חדש לחלוטין. במקום להשתמש במסכי ההסעה או ההלוכה אפשר למלא את המאדה ולקחת אותו איתך.
אפשר לקנות עוד מיכלים בנפרד, למלא אותם בחומר ולשמור אותם. יש להם אביזר נוסף שבהמשך אני אראה לכם אותו שבתוכו תוכלו לשמור את המיכלים האחרים. יש שתי אפשרויות אחד למלא את מיכל בחומר ישירות או לשים את העשב בתוך המיכל הנפרד ואז לשם אותו בתא של המאדה, כך למעשה אני בחנתי את המאדה ומצאתי שזה עובד טוב מאוד.
לבסוף, יש לך מיכל שמן פה, הם מאוד מעיינים מפני שהם מאפשרים לך לבחור בין שעווה או שמן. אתה פותח את זה עד הסוף ואתה מוציא את מכסה הסיליקון החוצה, תראה פתיל כותנה בפנים. הפתיל משתמש אותנו כאשר נרצה להשתמש במוצר נוזלי כמו מיץ או חומר נוזלי אחר, אבל אם אתה משתמש בשעווה או משהו דומה לכך, אתה פשוט יכול להוציא את הכרית שנמצאת כאן בצד, להכניס את השעווה או את החומר האחר לתוך המיכל  ולאדות אותו על טמפרטורה גבוהה.
 
שוב, עם ההייז גרסה 3 שיש לי כאן יש לך אפשרויות  מגוונות. ניתן להשתמש בכל מיני חומרים איתו. צמחים יבשים, תרכיזים,  שעוה ושמנים. נוסף לכך יש אפשרות למסכים מגוונים, פיות מסוגים שונים ובנוסף לכל זה יש אפשרות להכין תאים שונים בתוך המאדה.
נניח שאני רוצה את המסך ההסעה של הצמחים היבשים פה ואז אני רוצה את המיכל של השמן או השעווה אני יכול לחבר בין שניהם באותה יחדה בצורה כזו וכעת אני יכול להפעיל. היתרון הוא שאפשר להפעיל כל אחד מהם בנפרד   כאשר צד אחד הוא מסומן כמלא ואילו השני הוא חלול.
זה בעקרון מתייחס לתגיות של שני התאים פה. אם אני רוצה שהתא הזה יהיה עם צמחים יבשים ואז יש לי את התא הזה עם השמן או התרכיז אני יכול לבחור איזה מהם להשתמש על ידי הזזת הכנסה לכיון זה או האחר. לאחר מכן בעקרון אתה מכניס את הפיה לתוך החור פה. אתה יכול להשתמש בפיה מזכוכית או מהפלדה הסטרילית.
האירוניה היא שקודם לכן הפלתי את הפיה מזכוכית ונדהמתי לגלות שהיא לא נסדקה. זה רק להראות לכם שזה איכותי. זאת היא הפיה. הבטריות נכנסות כאן למטה החלק של הפלוס נמצא למעלה, כעת ניתן להדליק את המאדה.
כאשר אני רוצה להתשמש באחד התאים אני מעביר את הכפתור לצד, אני שם את הפיה במקום, כעת אתם יכולים לראות אני יכול להעלות את הטמפרטורה בכפתור הבחירה כאשר יש 4 אופציות  ברגע שאתה לוחץ על ההגדרות ניתן לבחור את הטמפרטוררה הרצויה מבין 4  אפשרויות. אני מעדיף את הטמפרטורה 3 ומגדיר אותה במאדה, כעת המאדה מתחמם .
אני הולך לעשות הדגמה קטנה על המאדה הזה היום. אני הולך לנקות את הדברים פה כך שתוכלו לראות בצרורה ברורה יותר ולראות כיצד המאדה עובד. אני הולך לשם קצת צמחים יבשים בתוך המאדה ולהדגים את האיכות של האידוי אשר נקבל במאדה הייז 3. אני בהחלט נהנה להשתמש במאדה זה, אז הנה לכם הדגמה קצרה.
אוקי אנשים,  כפי שיכולתם לראות הביצוע מושלם, אידוי טוב מאוד של הייז 3.  כאשר תרצו להתשתמש בתאים עם נוזל או חומר יבש תקבלו אידוי מושלם ממאדה זה. יש לו חיי בטרייה מצוינים עם בטריות נטענות, אופציות מגוונות לגבי המסכים. עד כה זה המאדה הנייד עם ורסטיליות המגוונת ביותר שראינו עד עכשיו.  הוא מציע כל כך הרבה אפשרויות ביחידה אחת. גרסה 3 היא ללא ספק השדרוג הטוב ביותר על המקורי.
הדבר המדהים האחרון לפני שאסיים קשור לפיות. ישנה אפשרות לאחסן בתוך המאדה את הפיה כך שאתה לא צריך לדאוג בזמן שאתה לוקח את המאדה איתך. אתה מחליק את הפיה למטה, המאדה נסגר כך, אתה יכול להשתמש בפיה, אתה יכול לשמור פה במקום לחליף אותה כל הזמן או לקחת אותה איתך בנוסף. זהו ההיז אנשים, מאדה מעולה, איכות טובה,רב תכליתי ובעל ביצועים מרשימים. אנחנו מצפים שזה יהיה להיט. אני מקווה שנהנתם מהסרטון. נמסטה.    

Testimonials and Reviews at