יעילות בוייפורייזרים לעשב יבש · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

יעילות בוייפורייזרים לעשב יבש

Posted on Dec 01, 2015

בפוסט של היום אני רוצה לדבר קצת על יעילות וייפורייזר. כולם אוהבים לדבר על ייצור אדים, מה שכמובן מהווה גורם חשוב כשאתה שוקל לרכוש, אבל גורם נוסף חשוב לא פחות הוא היעילות של הוייפורייזר. כשאני מדבר על יעילות אני מתכוון לכמה טוב המכשיר מאדה את תמציות המרכיבים המרפאים מהחומר שלך מבלי להגיע לטמפרטורת בעירה.בדרך כלל שואלים אותנו איך אתה יודע מתי אתה סיימת את החומר הפעיל, משום שהחומרים שלך אינם בוערים, מה שאתה רואה הוא שינוי צבע בחומרים ככול שהם מיתייבשים עד שהאדים כבר חולצו באופן מלא. היעילות של הפקת האדים היא חלק קריטי בפאזל וכמה מכשירי אידוי עדיפים על אחרים. כשאתה מרוקן את התא של החומרים שלך אתה רוצה לראות צביעה אחידה לאורך כל דרך. מכשירי אידוי ירודים ישאירו חלקים של החומר חרוך בקצוות בנקודות הקרובות ביותר לגוף החימום ואילו החומרים הפנימיים בתא ניתן יכולים להישאר ללא התאדות  

 

מכשירי אידוי הסעה הם באופן טבעי יותר יעילים במונחים של שימוש בחומרים לעומת מכשירי אידוי הולכה. הסיבה לכך היא שעם מערכת חימום הסעה מבוססת, החומרים שלך לא כל הזמן מחוממים. כפי שכבר דנו בכמה הודעות בעבר, מכשירי אידוי מבוססי הסעה עובדים על ידי חימום האוויר עצמו ולא את החומר. האוויר עובר דרך החומר ומפיק ממנו את האדים, כך שכל עוד שאתה לא מושך מהיחידה, לא יופקו אדים.חיסרון אחד בצד של שיטת החימום הזו הוא שהמהירות של המשיכה שלך עשויה להשפיע על ייצור אדים. ככול שאתה מושך יותר לאט ככול שיש לאויר יותר זמן להתחמם בתא, ולכן יוצר יותר אדים. משיכה מהירה יותר תגרום לפחות חימום של זרימת האוויר ואדים קלים. כך או כך, במכשירי אידוי מבוססי הסעה נוטים להיות יעילים יותר עם צריכת החומרים שלך בגלל העובדה היחידה שהם לא מחממים את החומרים כאשר המשתמש אינו מושך מהפייה. כמה דוגמאות טובות של מכשירי אידוי מבוססי הסעה הם ה"קראפטי" וה"מייטי" (מבית סטורז אנד ביקל) וה"פיירפלי" המציע טעם מדהים וייצור קיטור מיידי.

יעילות מכשיר אדים היא חשובה עוד יותר כאשר בוחנים מאדה מבוסס הולכה. יחידות אלה יוצרות אדים על ידי חימום החומרים שלך בתא שבו החומרים נמצאים במגע ישיר עם גוף חימום. חשוב מאוד שהחומרים ליד מקור החימום לא יגיעו לטמפרטורות בעירה. מכשירי אידוי הולכה נוטים לייצר אדים עבים וחזקים יותר בהשוואה ליחידות מבוססת הסעה שבו האדים יכולים להיות קצת יותר קלים. חסרון אחד של מכשירי אידוי הולכה הוא שכדי שהם יעבדו בצורה אופטימלית, התא חייב להיות ארוז באופן מלא. אז מכשירי אידוי הולכה מבוססת עם תאים גדולים יותר אומר שאתה תשתמש ביותר חומר לאורך זמן וסשנים ארוכים יותר. הסיבה שהתא צריך להיות ארוז באופן מלא היא בכדי להבטיח חלוקה שווה של החום בכל החומר בתא. אם התא הוא ארוז באופן חלקי, החום לא יחולק הייטב וזה יגרום לייצור אדים ירוד. מאדה הנייד הפופולרי ביותר ועד כה רב המכר שלנו הוא Pax 2 וזה מאדה מבוסס הולכה מלוטש ונייד.

 

חשוב תמיד לשקול גורמים שונים בעת רכישת מכשיר אדים. האם זה הוייפורייזר הראשון שלך? אם כך אתה רוצה לשקול יחידה פשוטה לשימוש כמו פאקס 2 שתפיק הרבה אדים אבל וגם קלה לשימוש.  כשיש יחידה באיכות טובה ויעילה זה אומר שאתה שתוציא את המרב מהחומרים היבשים שלך.

תישארו קשובים לפוסט הבא שלנו שבו אנחנו מדברים יותר על ביצועים וייצור קיטור.

 

נמסטה קורי

Testimonials and Reviews at