בלוג סיכום לשנה החדשה ! · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

בלוג סיכום לשנה החדשה !

Posted on Dec 29, 2015

עבר קצת זמן מאז הבלוג האחרון שלנו, אז רצינו לדבר קצת בדקה התשעים לפני השנה החדשה!

2015 הייתה תקופה מעניינת לתעשיית הוייפירייזרים. ראינו מוצרים כמו ה"קראפטי" ו"מייטי" יורדים מפס היצור ולוקחים את מקום מספר 1 במכירות וייפורייזרים ב  NamasteVapes ™  . בפעם ראשונה אנחנו רואים וייפורייזר שנמכר יותר מה"פאקס" . Storz and Bickell מציעים גם שירות לקוחות מדהים ובאמת אכפת להם מהלקוחות.

ראינו גם מוצרים כמו הפרימה של  Vapir שקיבלו ביקורות טובות, אבל למרבה הצער המכירות לא ממש המריאו באתרים שלנו עדיין. גם אנחנו ראינו ששוק הוויפורייזרים הניידים עלה על שוק הוייפורייזרים השולחני פי 6 מאשר פי 2 בשנים קודמות.

 

Magic Flight עבדה גם על להביא את ה"מוד-דיב" למכירה בינלאומית דרך NamasteVapes ™ ואנחנו באמת ראינו שמכירות ה"מוד-דוב" עלו בכול העולם. זה מאוד מעניין לראות את השוק "זז" לתרכזים ושעוות במקום מוצרים יבשים.

 

NamasteVapes ™ גאה לומר שבשנת 2015 השיקה מעל 20 מוצרים משלה, זה לא היה קל, אבל אנחנו  מאוד מרוצים מהמשוב והאווירה החיובית סביב המוצרים שלנו בתעשייה.

 

NamasteVapes ™ בשנת 2016 תמשיך לעבוד ככול האפשר למען הלקוחות שלנו, תמשיך להשיק מוצרים חדשים, תמשיך להביא את המוצרים החדשים ביותר בעולם ותמשיך להציע את המחירים הטובים ביותר. אנו רוצים שתדעו שאנחנו מעריכים את כל התמיכה בשנת 2015 ומצפים לעזור ללקוחות שלנו ולצרכים שלהם בעתיד.

 

שתהיה שנה חדשה בטוחה ואנו מצפים לצאת עם בלוג בכל שבוע בשנה החדשה! כל הטוב ל 2016. מאחל לך אושר ובריאות הרבה.

 

נמסטה שון

Testimonials and Reviews at