!עשה בעצמך שעווה (דאב) באמצאות מלחץ רוזין ללא ממיס · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

!עשה בעצמך שעווה (דאב) באמצאות מלחץ רוזין ללא ממיס

Posted on Mar 08, 2016

מציגים את מלחץ רוזין - עכשיו במבצע  NamasteVapes#
 
שוק התרכיזים והשעווה מתפוצץ. אם אתה לא תרכיזים (הנקראים גם שעווה ו"דאב") אלה הם תרכיזים או שעווה מאוד חזקים אשר מיוצרות במגוון שיטות. שיטות חילוץ רבות משתמשות בסוג של גז או נוזל כמו בוטאן או הקסאן (ממיסים) כדי לחלץ את החומרים הרפואיים של החומר שלך, אשר לאחר מכן מתאדים  ומשאירים את השמן החיוני. ממסים אלה הם לא רק מסוכנים, אבל כמויות זעירות של בוטאן עשויות לעתים קרובות להימצא במוצר הסופי. בדנבר קולורדו, מוצרי תרכיזים והשעווה בשנה שעברה נמכרו יותר מעשבים יבשים!
בשל הכמות של תוצרי לוואי מזיקים המשמשים בתהליך, חלה דרישה גוברת לתרכיזים ללא ממיסים. הצורה הנפוצה ביותר של תרכיז ללא ממיס מיוצר באופן מסחרי מבוצעת על ידי מיצוי CO2 סופר-קריטי שבו CO2 הוא דחוס ומחומם ל לנקודה ספציפית שבה הוא מתקיים בין מצב של נוזל וגז, ופועל כממס.  לאחר מכן ה CO2 משוחרר בבטחה לאוויר או שמפיגים לחץ  ואז ניתן להתשמש מחדש (המכונה מערכת לולאה סגורה).
למרבה הצער, רוב האנשים מחוץ קולורדו, וושינגטון המדינה או אורגון (או מישהו מחוץ לארה"ב לצורך העניין) לא יכול לקבל גישה לשעווה מחילוץ CO2 ושמנים כפי שהטכנולוגיה המתפתחת והמערכות לייצורה הם יקרים מאוד.
אז הנה אנחנו מציעים את דרך הפשוטה והנקיה ביותר להפקת תמצית בשם רוזין! רוזין הוא חומר חזק מאוד ודמוי שעווה אשר מופק על ידי הפעלת חום ולחץ פיזי כדי לסחוט את השמן החיוני מעשבי התיבול או האבקה היבשים שלך שאז אפשר לאסוף אותם מנייר השעווה אשר מכסה את החומר כאשר לוחצים. מלחץ רוזין הוא דרך ייחודית לעשות תרכיזים משלך בנוחות של הבית שלך. התוצאה היא נקיה וטהורה יותר מכל תרכיז אחר מיוצר באופן מסחרי. פשוטו כמשמעו אין תהליך כימי,  אלא רק חומר הגלם שלך נמצע בשימוש לייצר את השמנים החיוניים.
 
ממש עכשיו השקנו מוצר מלחץ רוזין חדש באתר שלנו שהוא זול ופשוט מאוד לשימוש. תבדקו את זה על ידי לחיצה על התמונה למטה! עכשיו אתה יכול בקלות לעשות תרכיזים משלך לשימוש עם כל הקו החדש שלנו של וייפורייזירים ועטים לשעווה ותרכיזים !

Testimonials and Reviews at