0
go to cart

שלושת הגדולים

on Mar 04, 2017

2016 היתה השנה של הוופורייזרים, שנה שהיינו עדים לה מתפתחות של וופורייזרים מדהימים ומעולים. נכון שוופורייזרים כל הזמן מתחדשים ומדי יום אנחנו מתעדכנים בגדמים חדשים, חלקם יוצאים מהכלל וחלקם הם פשוט אכזבה אחת גדולה.  מטרת הבלוג אם כן להזהיר מפני דגמים מאכזבים, אני רוצה שתדעו שקיימים וופורייזרים מוצלחים מאוד, שאותם אני מציע לקנות. אני מציג לכם את הרשימה של שלושת הוופורייזרים המומצלים ל2017.

איך הרכבתי את הרשימה

במשך השנה האחרונה הזדמן לי לנסות ולהשוות וופורייזרים מכל מיני סוגים ומינים. היו כאלה שהעיפו אותי לאוויר, והיו כאלה שהפילו אותי למטה. אך נחזור לשאלה המרכזית איך הרכבתי את הרשימה? היו מספר קטגוריות שהם מבחינתי שיקול: ניידות, אמינות ואיכות האידוי. המטרה של אידוי שיעבוד כמו שצריך, שייתן חוויה נעימה, טעימה, נקייה ועוצמתית. לכן לאחר הקדמה ארוכה אני מציע לכם לקורא על שלושת הוופורייזרים הטובים שיש כיום בשוק.

הקראפטי

המיוחד בקראפטי זה שיש לו אפליקציה שאפשר לשלוט עליו מרחוק. הוופורייזר מגיע עם שתי אפשרויות טמפרטורה שאחד מהם זה הקבוע והשני העוצמתי. כל כפתור יכול להתנות בין °40 מעלות צלזיוס לבין °210 מעלות צלזיוס. הקרפטי משתמש בשיטת ההובלה ובהסעה בו זמנית, כך שאפשר ליהנות משני העולמות. החיסרון של הקרפטי הוא שהוא פחות ניתן להסוות משאר הוופורייזרים, אך עדין ניתן להכניס אותו לכיס ולהסתובב איתו חופשי. היתרון שיש לקרפטי שניתן להטעין אותו בעזרת מיקרו כבל USB כך שבכל זמן הוא ניתן להטענה.

יתרונות וחסרונות

וופורייזר קראפטי הוא נוח וקל לשימוש. הוופורייזר הזה עובד עם כל סוגי החומרים, כך שהוא יעיל ביותר. החיסרון הגדול כפי שציינתי קודם זה הגודל שלו, לעומת וופורייזרים ניידים אחרים, הוא גדול יחסית וזה לטעמי חיסרון, אבל יש שיגידו שזה לא משנה הגודל כל כך, שהחיסרון הוא זניח. היתרון הגדול של הקרפטי הוא מאוד עקבי מבחינת האידוי שהוא מוציא, כך שאתה יודע בכל אידוי את התוצאה שתקבל. איכות האידוי של הקרפטי היא מצוינת ואתה יודע שהאיכות הזו תישאר שם לאורך זמן. 

הפיירפלי

וופורייזר פיירפלי הוא בין הוופורייזרים הטובים בעולם. הוא עובד בשיטת ההסעה, כדי שהטעם יהיה נקי יותר ומוצלח. הפיירפלי מגיע עם חמישה מצבי טמפרטורה, המתאימים לצמחים יבשים ותרכיזים. יש לו שתי סוללות חלופיות, שזה עוזר במהלך סשן והסוללה מתחילה להתרוקן. מה שהופך את הפיירפלי 2  למיוחד זה העובדה שהוא מתחמם במהירות והטעם של האידוי הוא מאוד ייחודי. היתרון העצום שלו שלא צריך לחכות לאידוי, הוא מוכן בלחיצת כפתור והתחושה שהוא נותן היא עילאית.

יתרונות וחסרונות

כל מה שקשור לפיירפלי 2 הוא יחודי בפני עצמו, הניידות שלו, העיצוב, האיכות כל אלה ועוד משפיעים על כך שהוא אחד הוופורייזרים הטובים שיש כיום. היתרון שלו שהוא עובד לא רק עם צמחים יבשים אלה גם עם תריכזים. הטעם של האידוי יהיה עשיר ומלא בארומה. הניקוי של וופורייזר  פיירפלי 2 פשוט ומהיר. אין לי שום דבר רע להגיד על הוופורייזר הזה, הוא פשוט מדהים מכל בחינה אפשרית.

פאקס 3

אני חייב לכלול וופורייזר שיצא ב2017 והפאקס 3 הוא הוופורייזר הנכון למשימה. הוופורייזר הזה הוא מהפכני בכל קנה מידה אפשרי. נכון הפאקס 2 היה וופורייזר מעולה אך הפאקס 3 עקף אותו בהרבה. האידוי שלו איכותי מכל דבר שהכרתי, הוא יכול לאדות צמחים יבשים ותרכיזים בצורה אופטימלית. כל דבר הקשור לוופורייזר פאקס 3 מתקשר לביצועים מעולים ולאיכות שאינה מתפשרת. יש לו סוללה של 3500 מגה הרץ, זמן חימום מהיר במיוחד, אפליקציה ייחודית ומערכת בקרה על טמפרטורה מתקדמת במיוחד.

יתרונות וחסרונות

יש כל כך הרבה יתרונות לפאקס 3 שזה מאוד קשה לבחור במה להתחיל. העיצוב שלו זה מה שגורם לי לבחור בו. האלונימיום שלו מלוטש והקצוות שלו נוצצים, שגורם לוופורייזר הזה לשדר קלאסיות וסטייל. האפליקציה מאפשרת לקבל הדרכה מלאה ועל השימוש הטוב ביותר עבורך. החימום המהיר, מבטיח שתוכל לחזור לאידוי בכל רגע שתרצה בלי לחכות. הדבר שהופך את הפאקס 3 לכזה להיט, האידוי עצמו שהוא חלק, עקבי וטעים בצורה שלא הכרת. חסרונות? אין לוופורייזר מושלם שכזה חסרונות בכלל. בכל הקשור לוופורייזרים ניידים הפאקס 3 הוא וופורייזר העילית שיש כיום בשוק.

 

לסיכום

אין ספק ששנת 2017 שרק החלה, יש בה מהפכות ושינוים דרמטיים. כאשר זה נוגע לוופורייזרים נראה שהשנה התפחויות חדשות יגיעו כאשר בראשן מובילים הקרפטי, הפיירפלי 2 והפאקס 3.  ההובלה שלהם היא בעיקר טכנולוגית והשפעתו הישירה על האידוי עצמו, שהוא איכותי יותר, עוצמתי ומלא בטעם בלתי נשכח.