וופורייזרים לצמחים יבשים: חמשת הגדולים · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

וופורייזרים לצמחים יבשים: חמשת הגדולים

Posted on Jan 19, 2017

 וופורייזר מייטי

וופורייזר מייטי הוא האלוף בתעשיית הוופורייזרים, הוא מוצר העומד בפני עצמו. השימוש במייטי ייתן לך אידוי עוצמתי כזה שיעיף אותך כמו טיל לשמים. הוופורייזר מייטי ישנה לך את תפיסת העולם ולא תוכל לאדות צמחים בלעדיו.

המייטי מגיע עם הולכה חלקית, יתרון משמעותי על המתחרים ההולכה נותנת תוספת חום והופכת את האידוי לאיכותי, בעוד שמוצרים אחרים החום נעלם מהר יותר. המייטי יקר יותר ממתחריו אבל אתם מקבלים מה שאתם משלמים עליו, עם חווית אידוי מושלמת. סטור אנד ביקל היא חברה המתמחה ביצור וופורייזרים ולכן תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים וופורייזר באיכות הכי טובה שיש. העיצוב הטכני של המייטי הוא מושלם ונותן את האידוי הכי טוב שיש כיום.   

ישנם חלקים הדורשים ניקוי, אם זאת תהליך הניקוי פשוט והסיכוי להסתבך עם זה הוא נמוך. המייטי בדרך כלל יכול להמשיך לעבוד כתשעים דקות לתהליך אידוי מושלם, לאחר מכן יש להטעין את הסוללה לשעתיים לפי שתוכל לעשות אידוי נוסף. המייטי משתמש בשני סוללות ליתיום עמידות וחזקות, ברגע שהסוללות כבר לא מתפקדות יש להחזיר ליצרן כדי שיחליף אותם. סטור אנד ביגל מציעים שנתיים אחריות בעת רכישת המוצר. 

לסיכום הוופורייזר מייטי הוא מכשיר מדהים, מבחינת העיצוב וכמו כן האידוי שהוא מספק מושלם. השימוש במייטי יגרום לך לתחושת הקלה, שהכל טוב והעולם מושלם.

 פיירפלי 2

וופורייזר פיירפלי 2 הוא כמו רכבת דוהרת ששום דבר לא עומד בדרכה. למכשיר המופלא הזה יש את היכולת לאדות לא רק צמחים יבשים אלא גם שמנים ותרכיזים, הוא עושה את זה באותה רמת איכות מופלאה.

האידוי שתקבל תהיה נקייה וחלקה בזכות גוף החימום העשוי זכוכית ומערכת המכוונת את העשן ישר לריאות בקצב וכמות מדויקת. המבנה של הפיירפלי 2 הוא חזק ועמיד,  אם זאת הוא פועל בצורה מהירה, אנשים התלוננו על המשקל של הפיירפלי, נוכל להגיד כי המשקל הוא קצת יותר כבד מוופורייזרים אחרים,אבל זה הבדל של גרמים בודדים. ומבחינתי המשקל מעיד על איכות, ועמידות זה גם סימן עבורי למוצר איכותי שיחזיק לאורך שנים. 

כמעט מיד מרגע הדלקה הפיירפלי יהיה מוכן לשימוש ויעביר לך מסת חום ישר לריאות. השימוש בפיירפלי הוא פשוט לשימוש חוזר בזכות מערכות ניקוי ואחזקה יעילות. הפיירפלי הוא יקר ביחס לוופורייזרים אחרים והוא בהחלט שווה להשקעה של כמה עשרות שקלים, בגלל איכות המוצר. אנשים רבים נפלו בקסמו של הפיירפלי, אהבה שתמשיך לנצח נצחים.

 

וופורייזר ארייזר

הארייזר הוא וופורייזר מוצלח ונותן תחושת אידוי נפלאה. הארייזר הוא מוגבל מבחינת מאפיינים ביחס לוופורייזרים הקיימים כיום בשוק. אך האידוי של הארייזר יזכה אותך בעוצמה כזו שתזכור לאורך זמן.

אחד הבעיות שאנחנו נתקלו עם הארייזר היה להוריד את הזכוכית ולהרכיב אותה מחדש, אולם זה מחיר קטן לשלם כאשר לוקחים בחשבון את רמת האידוי שמקבלים לאחר מכן. האידוי שתקבל יהיה מאוד נקי וחלק ביחס לוופורייזרים אחרים הקיימים כיום בשוק. הטעם יהיה טעים במיוחד ברמה שלא מהעולם הזה.

בעיה נוספת שנתקלנו עם הארייזר היה לפרק או להרכיב מחדש את המוצר שיכול להיות מעייף לאחר פרק זמן מסוים. יש לזכור שלארייזר יש חלקים מזכוכית וכל נפילה יכולה להרוס אותם, אך יש לומר להגנתו שהזכוכית מבטיחה אידוי שהוא הרבה יותר נקי וחלק מכל וופורייזר  אחר. היצרן משתמש גם בזכוכית ובקרמיקה בגוף החימום ומבטיח שהטעם של האידוי שתקבל יהיה מצויין .

החסרון של הארייזר שהוא מתחמם יחסית מהר לאחר שימוש ממושך, כמו כן הוא מתלכלך די מהר ויש לנקות אותו לעיתים תכופות. אולם לצד החסרונות שהובאו כאן האידוי שלו כל כך מושלם שהחסרונות מתפוגגים מול עשן האידוי של הארייזר.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר משתמשים בוופורייזר זה שתמיד יש לערבב את הצמחים, מפני שלעיתים תכופות הם יכולים להישרף קצת , האוורור לא חזק ורועש כמו וופורייזרים אחרים, כך שהוא מאפשר יותר להירגע בזמן הסשן. וכאשר זה מגיע למחיר 870 ₪ לשלחני, הוא משתווה לאחד הוופורייזרים הטובים בתעשייה. במחיר זה אתה מקבל ביצוע גבוה ופוקצונאליות גבוהה שעובד באותה איכות כפי שעובדים הוופורייזרים היקרים יותר.  

הארייזר מגיע עם אביזרים שימושיים כמו: פיות, מסכים, שלט, כלי ערבוב, צינור מיוחד לאידוי והרבה יותר. לסיכום וופורייזר ארייזר אינו מוערך מספיק, אך אם תשתמש בו תופתע לגלות שהוא מצוין כמעט כמו הוופורייזרים המוערכים בתעשייה.

 

וופורייזר  דה וינצי אי קיו

הדה וינצי אי קיו הוא וופורייזר מצוין, שנותן חווית אידוי מושלמת. וופורייזר  דה וינצי מתאים כמו כפפה לכף יד וניתן לנוע איתו בקלות ללא תחושה של משקל עודף. הוופורייזר  מגיע עם 51 נורות לדים קטנים מה שהופך אותו ליחודי בין הוופורייזרים. האורות לא רק ליופי אלא בעזרתם נקבעת הטמפרטורה הרצויה ולהגדיר את הגדרות המערכת.

הדה וינצי מאפשר לך להגיע לטמפרטורות של 121-221 מעלות סלציוס, דבר זה מבטיח אידוי מושלם של הצמח. הוופורייזר  מגיע עם פאנל טכנולוגי חכם שמאפשר לך לערוך ולשנות את ההגדרות כך שיתאימו בדיוק לצרכיך האישיים.

הדה וינצי מגיע עם סוללה חלופית, למקרה והסוללה תיגמר תוכל להחליפה בקלות מבלי לחכות זמן יקר. האידוי שתקבל יהיה כה ממכר מבחינת הטעם שתרצה כל הזמן לחזור לאדות שוב ושוב. הפיה עשויה מקרמיקה, כך שהחווית האידוי חלקה ומגיעה ישר לריאות, חווית אידוי בלתי נשכחת.

 

וופורייזר באונדלס

כאשר מדברים על וופורייזרים ניידים באיכות גבוהה, אין וופורייזרים רבים שיכולים להשתוות לוופורייזר באונדלס סי אף.הוא דיסקרטי ומאפשר לך לחמם את הוופורייזר לטמפרטורה מושלמת ומותאמת לצרכים שלך. היופי של הוופורייזר  הוא בכך שאם כל הפעלה הוא זוכר את ההגדרות האישיות שלך והוא לומד את הטמפרטורה שהיתה נוחה לך בפעם הקודמת. סוללת הליתיום בעלת עמידות יוצאת מגדר הרגיל ונשארת פעילה לאורך בזמן בהשוואה לוופורייזרים אחרים. העיצוב של הבאונדלס מבטיח שלא יהיה בערה והאידוי שתקבל יהיה חלק, עדין ומעל הכל להתאים את עצמו לדרישות שלך שיהיה לך את האידוי המושלם ביותר .

Testimonials and Reviews at