המדריך השלם כיצד להטעין את הוופורייזר בצורת עט. · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

המדריך השלם כיצד להטעין את הוופורייזר בצורת עט.

Posted on Feb 08, 2017

המדריך השלם כיצד להטעין את הוופורייזר בצורת עט.

 

הטענת וופורייזרים מסגנון עט זה אחד הכישורים שתצטרך לדעת בחיים. זוהי מיומנות שתעזור לך בעתיד אם זה בבית ואם זה בחו"ל. עם התקדמות הטכנולוגית בוופורייזרים והשימוש הגדל בשימוש בוויפורזרים בצורת עט, נראה כי הטרנד הזה לא הולך להעלם בזמן הקרוב. מפני שזהו טרנד חדש רצוי שתדע בפני מה אתה עומד. מפני שאין דבר מביך יותר מאשר להזמין חברים ולהציע להם שכטה בזמן שאתה לא יודע לתפעל את הוופורייזר.כדי למנוע את המבוכה אנחנו פה נכנסים אל התמונה. המטרה של הבלוג הזה הוא לאפשר לכם לתפעל את הוופורייזר בצורה הטובה ביותר

 

 

למתחילים

ישנם המון וופורייזרים בצורת עט בשוק, יש לבחור אחד טוב שיעניק לך אידוי כמו שאתה רוצה. מפני שלא חשוב רק עם העשב היבש הוא איכותי צריך שהוופורייזר עצמו יהיה איכותי לא פחות.

וופורייזר לצמחים יבשים

הכי חשוב הוא להשיג גריינדר (מטחנה) איכותית שתתאים  לוופורייזר בצורת עט. ההנחה היא שמטחנה טובה מבית היצרן תדע לטחון את העשב בצורה שתתאים   לאידוי טוב. לאחר שתחנת את העשב בצורה שמתאימה יש לפתוח את המכסה של תא האידוי, יש לשם את הצמחים בצורה עדינה (לא לדחוס) , כדי שהם יסתדרו בתא ויהיה להם מספיק אוויר שיעבור בתוך התא. האוויר הוא זה שדואג לחווית אידוי מושלמת.

 

הבעיה הגדולה בכל הקשור לוופורייזרים בצורת עט שהם נוטים לשרוף את העשב היבש, זאת תוצאה שאינה רצויה. הבעיה נובעת מתהליך ההולכה של החום בתוך הגוף חימום. ניתן לנסות למנוע את זה אך לרוב עד שהחומר יישרף יהיו לך מספר שאיפות (שכטות ) טובות לפני כן. אם אתה הולך להשתמש בוופורייזר בצורה קבועה השימוש בוופורייזר בצורת עט יכול להיות פתרון זמני מוצלח, מפני שהוא זול יחסית ביחס לוופורייזרים ניידים וכמו כן כמות העשב היבש קטנה.

שמן, שעווה ונוזלים עבור וופורייזר בצורת עט.

 

וופורייזר בצורת עט עובד בצורה מושלמת עם נוזלים. מה שעליך לעשות זה לשם כמות השווה ל0.1 גרם, שזה אמור להספיק לוופורייזר. יש לשם את הנוזל בתוך הפקעת(coil) בעזרת דאבר נוסף. יש להיזהר שהפקעת לא תהרס בשל התהליך. במידה והנוזל הוא קשה יש לרכך אותן מעט ולשם ממנו בכמות קטנה. תהליך זה דומה מאוד לשעווה וברגע שמילאת את התא ניתן להפעיל את הוופורייזר בצורת עט כדי שהחומר יתחיל להתחמם. יש לציין כי כל וייפורייזר הוא שונה ולכן הטעם יכול להשתנות בין הוופורייזרים. 

 

סוגי התרכיזים:

לא כל סוגי התרכיזים דומים ולכן כדאי להבחין בניהם. אני שמתי לב שתרכזים מבוססי שמן הם למעשה מתאדים טוב יותר. שיטה נוספת היא להבחין האם התרכיז הוא רך לפי מבחן האגודל, ככל שהתרכיז הוא רך כך האידוי שלו יעיל ואפקטיבי. בעוד שתרכיז שהוא נוקשה הוא פחות יעיל. בנוסף שככל שהתרכיז הוא רך יותר כך קל יותר לעבוד איתו תוך כדי תנועה.  

תטעין את העט

דבר נוסף שמאוד חשוב הוא לא להשתמש בידיים כאשר ממלאים את העט, מפני שזה מוריד את היעילות שלו ומפרק את החומרים. לכן רצוי להשתמש בכלי מיוחד לנוזלים הנקרא דאבר (dabber) שנועד לשם את הנוזלים בתוך הוייפורייזר. יש להכניס את הנוזלים בסמוך לפקעת ובעדינות רבה כדי לא לשבור את הפקעת. יש לנקות את שולי המכשיר מתרכיזים שזלגו לפני הסגירה.

לקחת שאיפה מהוופורייזר בצורת עט.

ברגע שהחומר בתוך הוופורייזר ניתן לקחת שאיפה. המשתמשים הוותיקים ייקחו שאיפות איטיות ויציבות מהוופורייזר, לעומת שאיפות קצרות וחזקות. רוב הוופורייזרים בצורת עט יגיעו עם יכולת לקבוע את הטמפרטורה הרצויה כדי שתוכל להפיק מהאידוי את המירב. ככל שהטמפרטורה היא נמוכה הטעם יהיה טעים יותר, לעומת זאת בטמפרטורה גבוהה הטעם יהיה חזק ואגרסיבי יותר כ שכדאי להתכונן מראש. דבר חשוב שכדאי לך לזכור זה לקחת שאיפות קטנות כדי שתוכל להתרגל לטעם של הצמח, כדאי להתאים את עצמך לכמה אתה יכול להכיל מהחומר כדי שתוכל ליהנות במשך הסשן. כמו כן חשוב לדאוג שהסוללה מלאה במילואה, כדי שחווית האידוי לא תפסיק באמצע.  

 

אביזרים נלווים לוופורייזרים:

 

יש לזכור לאחסן את הדאב (dabs) באזור קריר, נקי ובטוח. כמו כן הייתי מציע להשיג מיכל סגור שיש מור על העשב היבש כדי שלא ייהרס משינוי טמפרטורת החדר. כלי נוסף שיכול לעזור זה דאב מסיליקון שהוא מבטיח שלא יישפך חומר מיותר ויכול לאסוף בקלות חומר שנשפך.

 

לסיכום:

אני חושב שככל שאתה תצמד לכללים הללו לא תהיה לך בעיה להשתמש בוופורייזר בצורת עט. הדבר העיקרי שיש לקחת בחשבון הוא לא למלא את תא האחסון עד הסוף, מפני שיש לשמור על כניסת אוויר ומניעת דחיסת החומר תביא לתוצאות טובות יותר.

Testimonials and Reviews at