מדוע הטמפרטורות של הוופורייזר חשובות לבריאות · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

מדוע הטמפרטורות של הוופורייזר חשובות לבריאות

Posted on Feb 27, 2017

מדוע הטמפרטורות של הוופורייזר חשובות לבריאות
בעבר הרחוק היו טכניקות שונות לעישון צמחים בכל מיני תרבויות ומקומות בעולם. הזמנים השתנו וכיום אנשים רבים מוצאים את עצמם משתמשים בוופורייזרים ומאדים את הצמח. טכניקה חדשה זו לא רק שלא שורפת את הצמח אלא גם שומרת על בריאותו של המשתמש וזה בניגוד לכל אמצעי אחר שיש כיום בשוק.

כיום לא מספיק רק לרכוש וופורייזר, יש לדעת כיצד להשתמש בו באופן יעיל. למעשה הדבר החשוב ביותר הוא לדעת על אילו טמפרטורות כדאי לעבוד כדי להשיג את החוויה המושלמת ולמצות את הפוטנציאל של הצמח. על כל משתמש מתחיל להבין זה שלכל וופורייזר יש מערכת תפעול ייחודית ולכל וופורייזר יש את המלצות החום שהוא מציע. יש להסתכל ולבחון את הטמפרטורות לפי המודלים שמוצגים כדי לקבל חוויה מקסימלית. סיבה נוספת מדוע טמפרטורות של וופורייזר חשובות מפני שאידוי הצמח בטמפרטורות לא נכונות יכולה להוציא ממנו רעלנים שיגיעו לכלי הדם.

העובדה היא שאנשים רבים משתמשים בוופורייזרים בגלל היתרונות הרפואיות, אך השימוש בוופורייזר צריכה להיות מדויקת מפני שאם כל זה שוופורייזר בריא הוא יכול באותה מידה להזיק בגלל שימוש לא תקין. כל משתמש בוופורייזר צריך להימנע מתהליכי בעירה, מפני שבתהליך זה אתה שורף את העשב וזה בניגוד למהות המוצר שמטרתו לאדות את הצמח. בפוסט זה אני הולך להדגים על אילו טמפרטורות רצוי לאדות וכמו כן אילו וופורייזרים הם מוצלחים לאידוי צמחים.  

 

מדוע טמפרטורה זה נושא חשוב בוופורייזרים

ישנם סיבות רבות מדוע טמפרטורות כה חשובות בוופורייזרים. לדוגמא במידה ואתה משתמש במעלות נמוכות אתה לא תצליח להגיע לחוויה הרצויה ולא תרגיש את הבאזז, לעומת זאת טמפרטורות גבוהות ישרפו את הצמח וישחררו רעלנים לתוך הריאות. הטעם של האידוי מושפע מהבדלי טמפרטורות. במעבדות מחקר החלו לבדוק את הבדלי הטמפרטורות כדי להגיע לטמפרטורות המדויקות שתוכל להתבסס עליהם כדי שחווית האידוי תהיה מעצימה.

איך להגיע לטמפרטורה המושלמת

כפי שציינתי קודם הטמפרטורות השונות יביאו לתוצאות שונות ביחס לטמפרטורה לדוגמא: ב °160 מעלות תקבל טעם מעודן, בשל ומאוד עדין. יתכן שטעם זה לא יהיה מתאים לך, אך אם אתה מחפש טעם עדין עם תחושה רגועה זאת טמפרטורה טובה להתחיל בה. במידה ויש לך צמחים או תרכיז שהם חזקים במיוחד רצוי לאדות אותם בטמפרטורה נמוכה ואז לגלות איזה טמפרטורה מתאימה לך. וופורייזר אינו מדע מדויק והטעם משתנה תלוי בצמח או בתרכיז, תלוי חוזק וכמובן הטעם האישי שלך. העניין הוא גם איך נכנס הצמח לוופורייזר האם כצמח שהוא טחון היטב או בצורה של עלים קטנים בטחינה גסה כל זה משפיע על יחסי הטמפרטורה וכמו כן על האידוי עצמו.

טמפרטורות חזקות

במידה ואתה רוצה אידוי עוצמתי אני מציע לך להשתמש ב °185 מעלות צלזיוס, בטמפרטורה זו האידוי שתקבל יהיה עוצמתי במיוחד. בטמפרטורות כאילו רצוי לקחת שאיפות קטנות עד שהגוף מתרגל לסוג כזה של אידוי. עבור רוב המשתמשים בוופורייזרים זו הטמפרטורה הרצויה, לרוב זה הגבול שבו אנשים מאיידים, אך יש רמה נוספת באידוי. 

השמים הם הגבול

ברגע שאתה מגיע ל° 220 מעלות צלזיוס התחושה כבר אחרת, תחושת הבאזז היא מעבר לעוצמתית. בטמפרטורות כאילו אתה למעשה תשכב על הגב, זו הטמפרטורה המומלצת לאנשים הסובלים מכאבים כרוניים ורק רוצים הקלה על הכאב. אתה מוזמן לנסות ולחוות רק רצוי שתיקח שאיפות קטנות במיוחד בשילוב צמחים חזקים.

בערה

כאשר אתה משתמש בטמפרטורה שהיא גבוהה מ° 220 מעלות צלזיוס תהליך הבערה לרוב מתחיל. כמובן שהבערה יכולה להתרחש עוד לפני כן, אבל בטמפרטורה זו ומעלה הצמחים שלך בטוח ידלקו. אתה כמובן יכול להסתכן אבל זה לא משהו שהייתי ממליץ. הוופורייזר עצמו הוא אמין אבל גם לו יש גבולות לגבי כמות החום  שהוא יכול להתמודד איתו. אתה צריך להיות מאוד מודע כאשר אתה מפעיל בטמפרטורות גבוהות.

לסיכום

השורה התחתונה היא שהבחירה בטמפרטורה הרצויה היא שלך בלבד. לכל אחד יש את העדפות שלו ואת הצרכים שלו. כמו כן הבאזז משתנה תלוי בעוצמה שרוצים. הגישה הטובה ביותר היא לבדוק את סוגי הטמפרטורות השונות ולאחר מכן להחליט בעצמך, כי לא מה שטוב לי הוא בהכרח טוב לך. בזמן שבודקים את הטמפרטורות רצוי להיות בטווח שצוין מקודם בין °160- °220 מעלות צלזיוס. אפשר כמובן גם לצאת מהטווח אבל אז יש אפשרות שהצמח או התרכיז יישרף. לאחר שקראת את כל זה, תתנסה בוופורייזר החדש שלך ותתנסה עד שתמצא את הטמפרטורה המושלמת עבורך. 

Testimonials and Reviews at