פיירפלי מול קראפטי · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

פיירפלי מול קראפטי

Posted on Feb 24, 2017

 

הפיירפלי 2 והקרפטי הם שני וופורייזרים מעולים, שניהם מספקים אידוי אמין והמשכיות מבחינת המוצר. שניהם וופורייזרים ניידים והגודל שלהם כגודל כף יד (הקרפטי קצת יותר גדול). הקרפטי למרות הגודל שלו הוא וופורייזר איכותי מעוצב בצורה מושלמת. הקרפטי עומד בפני עצמו בזכות האידוי המושלם שהוא מוציא. הפיירפלי 2 הוא וופורייזר נייד שמצליח לאדות בצורה יעילה ואפקטיבית כמו וופורייזר שולחני.

וופורייזר פיירפלי 2 הוא וופורייזר שנחשב לאחד הטובים, הוא הוופורייזר המשודרג לפיירפלי שהפך לסמל בקרב המשתמשים בוופורייזרים ניידים ובמיוחד לאלה שמשתמשים בצמחים. הפיירפלי 2 באופן מוזר זכה לפחות התלהבות מהפיירפלי הראשון. לדעתי זהו וופורייזר שהעיצוב והביצועים שלו משתלבים בצורה מושלמת.

בבלוג הזה אני אראה את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהמכשירים, לאחר מכן אנסה לקבוע מה עדיף הקרפטי או הפיירפלי 2. שני הוופורייזרים מצויינים והם הטופ שבטופ מבחינת וופורייזרים ניידים.

 

 

 

 

 

 

 

פיירפלי 2

כאשר יצא הפיירפלי הראשון כולם היו המומים מבחינת הביצועים, אבל עם הפיירפלי 2 הביצועים עלו לשלב גבוה יותר. הזמן חימום של הפיירפלי הראשון היה הקצב מהיר יחסית, עם הפיירפלי 2 הגוף חימום מתחמם מהר יותר פחות מ5 שניות. וופורייזר פיירפלי 2 הוא מהיר יותר, קל משקל ואפקטיבי כמעט מכל וופורייזר שקיים היום בשוק. המיוחד בפיירפלי שניתן להגיע במהירות לטמפרטורות גבוהות, בנוסף איכות האידוי היא משהו יוצא מהכלל. 

 

פונקציונאליות

וופורייזר פיירפלי 2 עשוי מסגסוגת מגנזיום ולכן הוא קל משאר הוופורייזרים. הוא מגיע עם שתי סוללות נוספות, כדי להבטיח לך שתמיד תהיה לך אפשרות לאדות. הדבר שהרשים אותי זה שיש לו שישה מצבי טמפרטורה שניתן לכוון ולשלוט. פיירפלי 2 משתמש בטכנולוגית ההסעה, הצמח מתחמם רק שאתה רוצה, כלומר אין בכלל בזבוז מהצמח והיעילות שלו מקסימלית.

הקרפטי

הקרפטי הוא וופורייזר נייד הפועל בשיטת ההסעה, הוא אחד הוופורייזרים האיכותי והטוב בעולם. המראה, המגע והעיצוב של וופורייזר קרפטי מעניקים לו תחושה של ייחודיות וכריזמה. אחת הסיבות שוופורייזר קרפטי פופולרי זה הפשטות שבו. וופורייזר קרפטי יכול להכיל כמות יפה של צמח מבלי שיפריעו לך באמצע.

פוקציונאליות

וופורייזר קרפטי מגיע עם שתי מערכות טמפרטורה שאתה יכול לשנות כאשר הטווח הוא °40- °210 מעלות צלזיוס. לקרפטי לוקח פחות משתי דקות להתחמם, שזה קצב איטי יחסית אבל זמן ההמתנה שווה בהשוואה לאידוי שתקבל. ברגע שהקרפטי מוכן הוא יתריע ברטט ותוכל לאדות. אני מצאתי שהאידוי מהקרפטי הוא ממושך, עקבי והטעם מושלם. בניגוד לוופורייזרים אחרים שיכולים לתת אידוי מהיר וזהו, הקרפטי למעשה נותן את אותו טעם נהדר פעם אחר פעם. הסוללה של הקרפטי חזקה מאוד, הסוללה יכולה להחזיק מעמד כמעט שעה של פעולה. כך שלעולם לא תוכל להפסיק את האידוי באמצע, יש את כל התנאים להמשיך.

 

לסיכום

הקרפטי והפיירפלי 2 הם שני וופורייזרים שישנו את תפיסת העולם שלך ויעלו את חווית האידוי לשלב הבא. ברגע שאתה תעבור לקרפטי או לפיירפלי אתה תקבל אידוי איכותי ותמורה נהדרת. היכולת של הפיירפלי להתחמם במהירות כה רבה זה מה שהפך אותו לבולט בתחום הוופורייזרים.

אוקי עכשיו לתשובה מה עדיף הקרפטי או הפיירפלי 2 אני חושב שהפיירפלי 2 הוא עדיף מפני שהוא קטן, קל ומאוד יעיל. שלא תחשוב לרגע רע על הקרפטי, הוא עומד בפני עצמו ועדין הוא נחשב לגדול בתחומו. הפיירפלי פשוט עקף את הקרפטי במספר נקודות, הסיבה שבגללה בחרתי את הפיירפלי זה היכולת שלו להיות דיסקרטי ומגוון האפשרויות של טמפרטורות. אתה פשוט יכול לקחת את הפיירפלי לכל מקום ועדין להראות קול.

אם זאת הקרפטי הוא מכונה מדהימה, הבעיה היא בעיצוב שנראה קצת מגושם. וופורייזר קרפטי הוא טיפה גדול ואי אפשר להסתיר אותו. יתכן ויש אנשים שהגודל הזה יכול לעזור להם, העיצוב הזה יכול לתת יותר שליטה ואחיזה יותר בטוחה. אבל בנסיבות הללו יש רק מנצח אחד והוא הפיירפלי 2.

Testimonials and Reviews at