האם וופורייזר דה וינצ'י אי קיו הוא המלך של הוופורייזרים? · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

האם וופורייזר דה וינצ'י אי קיו הוא המלך של הוופורייזרים?

Posted on Feb 28, 2017

וופורייזר דה וינצ'י אי קיו התגלה כאחד הוופורייזרים הפופולריים שיש כיום בשוק ויש לכך הצדקה מלאה. הדה וינצי אי קיו יכול לעקוף כמעט כל וופורייזר הנמצא כיום בעולם.  וופורייזר דה וינצ'י נקבע כאחד הוופורייזרים האגדיים בקרב מאיידים מקצועיים. 
אתם בטוח שואלים, מה יש לכתוב כל כך הרבה על וופורייזר?  ובכן כפי שלא ניתן לתאר את היופי של הרי האוורסט או את הג'ונגל של האמזונס, כך לא ניתן לתאר את המיוחד והמופלא בוופורייזר דה ונצ'י אי קיו. למרות ההקדמה הזו אני אנסה בבלוג זה, לתאר ולהסביר על הדה ונצ'י כדי שתוכלו להבין בעצמכם מדוע זה אחד הוופורייזרים הטובים שיש כיום בשוק.

 המכונה


וופורייזר דה ונצ'י אי קיו, הוא עומד בפני עצמו בזכות הטכנולוגיה החכמה והגוף חימום שהוא קרמי. בניגוד לוופורייזרים זולים שנהרסים אחרי שימוש אחד הדה ונצ'י הוא חזק, אמין והוא ישרת אותך להמון זמן, ואיכות האידוי יהיה עקבי לאורך השנים.  במידה ואתם משתמשים בניירות או במקטרות אנחנו מציעים לכם לנסות את הדה ונצ'י כי לאחר שתחוו את החוויה שלו לא תרצו לחזור חזרה.

 

 

גודל

וופורייזר דה ונצ'י הוא מאוד קטן ודיסקרטי.  בהתחלה לפני ששיווקו אותו ידעתי שהוא קטן, אבל רק לאחר שהחזקתי ביד יכולתי לראות באמת שהוא קטן ונוח. לדעתי הוופורייזרים הגדולים הם מגושמים מדי ולא נוח להסתובב איתם. המשקל של דה ונצ'י איי קיו הוא 145 גרם, הוא יחסית כבד לוופורייזרים הקיימים בשוק, אפילו המשקל הזה הוא יחסית קל לאיכות המוצר שאתה מקבל. מה שבמיוחד אהבתי זה הגימור הקריסטלי שנותן הרגשה של יצירת אומנות. ברגע שתחזיק את האיי קיו ביד אתה תתחיל להעריך את הוופורייזר שנמצא בידך. הדה ונצ'י מיוצר מחומרים איכותיים במיוחד וזה מה שגורם לו להתבלט מעל כולם.

איך זה עובד?


בחזית הוופורייזר יש מסך לד איכותי, ובצד יש שלושה כפתורים ונקודת טעינה. כמו כן תראה פיה שיושבת מעל הוופורייזר. אתה יכול להסיר את הפיה במשיכה אחת. תא המילוי הוא עם מגנט מה שעוזר לסגור את הוופורייזר בצורה טובה יותר. האוויר החם בתוך הוופורייזר נע בצד ומגיע ישירות לפיה. במנגנון הזה ישנו כלי חבוי שניתן להוציא אותו והוא עוזר לנקות את הקוורץ שיש במכשיר. תא המילוי משמש גם ככלי קרור ועל ידי כך משמר את טעם הצמח. התא יכול להכיל כמות גדולה של חומר. כל שעליך לעשות זה להרים את המכסה ולהכניס את העשב לפנים. כל המערכת נועדה לשומר על הטעם של האידוי מהכנסת העשב ועד לפיה. נדמה כי וופורייזר דה וניצ'י אי קיו נועד לשמר,  לשפר ולתפוס את הטעם של העשב שישאר אצלך למשך זמן ממושך. 
בצד שמאל של הדה ונצ'י יש מקום מיוחד לסוללה חלופית. הסוללה חזקה במיוחד ויש לה עוצמה של 350 MAH, שיכול להחזיק למשך סשן ארוך במיוחד. הוופורייזר עצמו מכוסה אלומניום שנותן לו גימור מעוצב במיוחד. כאשר תפתח את מכסה הפיה תגלה את פנינת הזירקון מטרת הפנינה לשמר את החום ולאפשר לחומרים הפעילים להיכנס לריאות. ברגע שמכניסים את הפנינה לתוך מיכל המילוי תגלו לראות שיש תיאום מושלם , תא החימום יוצר טמפרטורה שווה מכל הצדדים, והוא מאפשר לחוות את כל האפשרויות שיש באידוי.

לסיכום

האם וופורייזר דה ונצ'י איי קיו המלך של הוופורייזרים? התשובה הקצרה היא לא, אבל הוא מאוד קרוב להיות המלך. שלא כמו האחרים לדה ונצ'י יש את העמידות שלאחרים אין. הדה ונצ'י יעמוד במבחן הזמן בניגוד לוופורייזרים אחרים. הוא לא מוופורייזרים הפריומיום אבל אם אתה משתמש מתחיל או אחד שלא רוצה להשקיע הרבה אין ספק שוופורייזר דה ונצ'י איי קיו יאפשר לך לאדות בצורה מושלמת.

Testimonials and Reviews at