הסעה או הולכה , מה הכי טוב ? · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

הסעה או הולכה , מה הכי טוב ?

Posted on Mar 01, 2017

 

ישנם שני סוגים של וופורייזרים בכללי, אילו שעובדים בשיטה של הולכה ואילו שעובדים בשיטה של הסעה. שיטת ההולכה היא למעשה השיטה הראשונה שבה עבדו הוופורייזרים, לאחר מכן פותחה שיטת ההסעה בזכות הטכנולוגיה החדשה והיא הפכה לפופולרית בקרב מאיידים מקצועיים. כמו כל דבר בחיים יש את היתרונות והסרונות, כל שיטה יכולה להיות מצוינת, אבל יכולה להביא לבעיות. בבלוג זה אנסה להסביר על שיטה ועל היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן.

וופורייזרים המשתמשים בשיטת ההולכה

בשיטת ההולכה משתמשים רוב הוופורייזרים בשיטת העט. התהליך שמתרחש בתוך הוופורייזר הוא שהחומר נמצא מעל התא חימום או מעל הסליל, החום בא במגע ישיר ועל ידי כך נוצר תהליך האידוי. החסרונות בשיטה זו, שאתה מאדה את החומר שהוא בא במגע ישיר עם הסליל או הגוף חימום, בנוסף החימום אינו אחיד ולכן יכול להיווצר מצב שהאידוי שתקבל לא יהיה אחיד וחלקים ישרפו או לא יתאדו כלל. 

 

פאקס 3


הפאקס 3 הוא אחד הוופורייזרים הטובים שיש בתחום ההולכה. ההבדל בינו לבין השאר שהוא ישמור על אידוי עקבי ולאורך זמן. בנוסף ניתן לאדות בו מגוון סוגים, באותה איכות ויעילות.  פלוס מיוחד של הפאקס בניגוד לוופורייזרים המשתמשים בתהליך ההולכה, הוא לא ישרוף את החומר. הפאקס 3 הוא בהחלט מצוין בכל הקשור לאידוי בצורת ההולכה והוא המלך בתחום זה. 

 

וופורייזר ממבה שחורה


 בדיוק כמו השם, וופורייזר הממבה השחורה, הוא קטן, בצורת נחש ועובד בשיטת ההולכה. הוא עובד בצורה עקבית ויעילה, ניתן להסתובב איתו חופשי בכיס ולקחת אותו לכל מקום. מבחינת המחיר יש לו יתרון, והוא שומר על עוצמה גבוהה. הממבה השחורה הוא אחד הווופורייזרים המוצלחים בשיטת ההולכה מבחינת האיכות, העוצמה וכמובן המחיר.

 

שיטת ההסעה

שיטת ההסעה היא שיטה שבה רוב הוופורייזרים השולחניים והניידים משתמשים. ישנם שני סוגים של הסעה אחד בשימוש במאורר והשני בשאיפה. שיטת המאורר מתבצעת כאשר אוויר חם מגיע לעשב ואז עולה לכיוון הפיה והריאות. השיטה השנייה השאיפה מתבצעת כאשר אתה שואף לתוך הוופורייזר האוויר נע בתוך הוופורייזר ואז אתה נושם את החומר חזרה לריאות. שתי השיטות מאוד יעילות ויציבות ויתנו לך אידוי מצוין. לדעת רוב האנשים שיטת ההסעה היא טובה יותר וגם לדעתי מפני שלאידוי בוופורייזרים מסוג זה יש קסם נוסף.      

וופורייזר מייטי


וופורייזר מייטי מבית סטור אנד ביגל, הוא אחד הוופורייזרים הניידים הטובים שיש כיום בשוק. המייטי משתמש בשיטת ההולכה וההסעה, אתם בטח שואלים איך זה יתכן? ובכן הוא משתמש בשיטת ההולכה כדי לחמם את החומר ואז הוא משתמש בשיטת ההסעה כדי שהאידוי המגיע לריאות יהיה צלול כמה שיותר. וופורייזר מייטי יבטיח שהאידוי שלך יהיה מושלם, חוויה מהסרטים.

 

וופורייזר פיירפלי 2


וופורייזר פיירפלי 2 הוא משתמש בשיטת ההסעה והוא יוצא מהכלל. החוויה שוופורייזר הזה נותן היא מושלמת שלא מהעולם הזה. פיירפלי 2 הוא מאוד קומפקטי, ידידותי ויעיל, העוצמה שלו מדהימה בתחשב בגודל שלו. הוא מגיע במבחר צבעים כולל אדום, אפור ושחור, מגוון הצבעים גורם לו להתבלט מעל כולם. הפיירפלי 2 משתמש בטכנולוגיה ההסעה בצורה אולטימטיבית, כך שאין לו תמחרה בתחום. אם אתה רוצה להגיע לרמת אידוי מושלמת ולחוויה מדהימה עם וופורייזר פיירפלי 2 אין סיבה שמשהו ישתבש, קח ותהנה.

 

לסיכום

שתי שיטות האידוי הולכה וההסעה יש את היתרונות שלהם. שיטת ההולכה היתה הסנונית הראשונה בתחום הוופורייזרים ברחבי העולם, לאחר מכן התפתחה שיטת ההסעה שהובילה את תחום הוופורייזרים לשלב הבא של האידוי. משלב זה רמת הוופורייזרים השתפרה בעיקר בתחום ההולכה והוופורייזרים הטובים כבר לא שורפים את החומר כבעבר. היום התחום הולך לכיון של איחוד בין ההולכה לההסעה. שיטה זו הפכה ליעילה וטובה במיוחד מפני שהיא משלבת בין שני העולמות. אני מאמין כי בעתיד נראה עוד חידושים מפתיעים במיוחד.

 

 

 

 

Testimonials and Reviews at