חמשת הוופורייזרים הניידים הטובים שגם יחסכו לך הרבה מאוד כסף · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

חמשת הוופורייזרים הניידים הטובים שגם יחסכו לך הרבה מאוד כסף

Posted on Mar 08, 2017

 

יש המון סוגים של וופורייזרים בשוק, כך שהמצב יכול להיות מאוד מבלבל.  אך אל דאגה אני פה כדי לעזור ולהתאים לך את הוופורייזר שהכי יתאים לך. אחרי שתסיים לקרוא את הבלוג הזה אני יכול להבטיח לך  שתמצא וופורייזר שיכול להתאים לך כמו כפפה ליד.

ג'י פן עלית

העיצוב של הג'י פן עלית הוא משהו מיוחד ומשדר סוג של סקסאפיל. חברת גרנקו סיינס עלו על עצמם ועיצבו וופורייזר ארגונומי ונוח לשימוש כך שתוכל להכניס את הצמח היבש בקלות. הייחודיות של הג'י פן שתוכל להשתמש בו בכל מקום ובכל זמן. הוא קטן והאידוי שתקבל יהיה מצוין. הג'י פן הוא בגודל כף יד, דיסקרטי והטמפרטורות שלו הם בין °94 - °220 מעלות צלזיוס, כך שהטווח הזה יכול להתאים לך בקלות. יש לו תנור חימום גדול במיוחד שמאפשר שתמיד יהיה מקום לצמח היבש ולא משנה מה הכמות שתרצה לשם. איכות האידוי יהיה מצוין, הטעם חלק, טעים ומאוד עשיר. קשה מאוד לטעות בשימוש של הג'י פן עלית והמחיר שלו הוא 680 ₪. זה יהיה קצת טיפשי לא לשקול לקנות את הג'י פרו במחיר הזה.

פאף-איט 2

התלבטתי רבות אם לכלול את הפאפאיט לרשימה ובסוף הבנתי שאני לא יכול להשאיר אותו בחוץ. חברת פאפאיט שכללה כל דבר שהיה בפאפאיט1 והוסיפה לו עוד  אלמנטים. הוופורייזר הזה מאפשר לך לאדות צמח יבש ותרכיזים ועל ידי כך מונע לך להסתבך עם וופורייזרים נוספים בעתיד. העיצוב של הפאףאיט הוא קטן ונוח ומאפשר לך ניידות מקסימלית. המחיר שלו נמוך יחסית ואיכות האידוי טובה מאוד. העיצוב של הפאףאיט 2 הוא מזכיר משאף, כך שבכל רגע נתון אתה יכול לאדות את הצמח ישר לריאות, תהליך החימום הוא מהיר מאוד ברגע בהלחיצה התנור מתחמם ומשחרר את החומר. ברגע שזה קשור לוופורייזר טוב ונייד אתה לא יכול לטעות עם הפאףאיט 2.

מג'יק פלייט לאנץ בוקס

המג'יק פלייט לאנץ בוקס הוא אחד הוופורייזרים הנמכרים ביותר בעולם. המג'ק פלייט לאנץ בוקס מורכב מסוללות אלקליין ובכך משפר את מהירות החימום והאפקטיביות של הוופורייזר. מבחינת ניידות כמעט ואין וופורייזר יותר שהוא יותר נייד מ המג'יק פלייט לאנץ בוקס. העיצוב של המג'יק פלייט לאנץ בוקס משרד עוצמה, כריזמה ויציבות, זה וופורייזר שלא יכול להישבר והוא יחזיק לשנים רבות. תהליך החימום הוא מהיר מאוד ולוקח לו חמש שניות כדי שהאידוי יהיה מוכן. הביצועים של ה המג'יק פלייט לאנץ בוקס הם מצויינים והמחיר שלו מצוין כך שאתה קונה וופורייזר איכותי ללא דאגות.

 

דה ונצ'י אסנט

כאשר מדובר בוופורייזר נייד איכותי ובמחיר סביר אי אפשר לטעות עם דה ונצ'י אסנט. הוופורייזר הזה משתמש בשיטת ההסעה וניתן להשתמש בו לאורך סשן שלם. יש לו בקרת טמפרטורה מדויקת כך שניתן להתאים בדיוק למשתמש כדי שיקבל את האידוי הטוב ביותר. יש לוופורייזר דה ונצ'י אסנט סוללה שיכולה להחזיק מעמד במשך שעות כדי להבטיח סשן אידוי ארוך במיוחד. החיסרון שלו לוקח זמן למלא את הסוללה ברגע שהיא מתרוקנת, אך שווה לחכות את פרק הזמן הזה. הדה ונצ'י אסנט יכול לאדות צמחים ותרכיזים באותה יעילות ואיכות.  וופורייזר דה ונצ'י אסנט הוא עומצתי ויעשה את האידוי הטוב ביותר שתוכל לקבל, מלא טעם ואתה תרצה לחוות את הטעם הזה שוב ושוב. הוא בהחלט וופורייזר מעולה לא רק בגלל העיצוב.

פופקו פלוס פן

מוצר חדש שיגיע בחודשים הקרובים לישראל, זהו וופורייזר בצורת עט שמתאים לשמנים שיש לו סליל מתכת ומוט קרמי שביחד יוצרים חווית אידוי מושלמת. החידוש בוופוייזר זה שהשמן אינו נוגע בתא המילוי ולכן האידוי יוצא נקי וטעם עשיר. הפופקו בניגוד לוופורייזרים אחרים שבצורת עט הוא אינו גורם לשרפת השמן ורק לאידוי שלו. העיצוב שלו הוא מא8וד מקצועי, הצבע שלו שחור ומשדר קלאסיות לא משנה היכן אתה נמצא. לוופורייזר יש מיכל גדול וניתן להכניס בקלות את השמן לא משנה איפה אתה נמצא. הפופקו פלוס הוא אמין ויציב ברמה גבוהה בניגוד לוופורייזרים בצורת עט אחרים. וופורייזר פופקו פלוס פן מגיע לו מקום של כבוד, המחיר שלו יהיה סביר לוופורייזר עט שמייצר אידוי ברמה גבוהה

לסיכום

יש בשוק כל כך הרבה וופורייזרים ניידים טובים והיה קשה לבחור מתוכם. אני מקווה שהרשימה שיצרתי בבלוג זה תוכל לשמש אותך היטב. אני מאוד מקווה שלאחר שקראת את הבלוג המידע שיש ברשותך יעזור לך לבחור את הוופורייזר שמתאים לך.

וופורייזרים חדשים צצים כל הזמן, עם חידושים וטכנולוגיות חדשות. אבל אם אתם מתחילים להשתמש בוופורייזרים ורוצים משהו במחיר סביר אפשר ורצוי להסתמך על הרשימה שהכנתי. מצד אחד יש את וופורייזר ג'י פן עלית וופורייזר יפיפה שמתחמם במהירות מסחררת. הבא בתור זה הפאףאיט 2 וופורייזר שעובד בצורה מדהימה, האידוי שלו יפתיע אותך. וופורייזר מג'יק פלייט לאנץ' בוקס הוא הבא בתור, וופורייזר שנוצר בעבודת יד, קלאסי ואמין בצורה בלתי רגילה. הביצועים שלו כל כך טובים שתרצה לחזור אליו שוב ושוב.   וופורייזר דה ונצ'י אסנט הוא הוופורייזר שיחרט לך בזיכרון, האידוי שלו מוצלח ביותר וגם העיצוב שלו מפתיע. אחרון חביב זה הפופקו פלוס פן  שמצליח להפתיע ולהיות יותר מסתם עוד וופורייזר בצורת עט.

אני מציע לך להסתכל על הדגמים הללו ולראות על מה אני מדבר. אתה צריך לבחון מספר דגמים כדי להבין מה אתה מחפש ואיזה וופורייזר יכול להתאים לך. אני מציע לך במקום לרכוש לברר האם לחבריך יש וופורייזר שאתה מעוניין בו ולנסות אותו בעצמך. אז תבחר לך וופורייזר טוב ותכונן לחוויה שתשנה לך את החיים.

 

Testimonials and Reviews at