לאדות וקפה האם הם שילוב מנצח? · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

לאדות וקפה האם הם שילוב מנצח?

Posted on Mar 09, 2017

אידוי ושתית קפה הם שילוב מנצח לכל הדעות, למה אתה בטח שואל? יש לכך סיבות רבות ומגוונות אך הסיבה העיקרית היא שמחקרים הראו שתיית קפה מאפשרת לקבל היי מכמות קטנה יותר של חומר והיי נשאר עדין גבוה. סיבה נוספת זה גורם ההנאה, אין דבר מהנה יותר מלאדות ותוך כדי לשתות משהו חם, השילוב בין ההיי לחום יש בו משהו קסום שקשה לתאר.  

להרגיש את הבאזז

וופורייזר מציע לך לקבל את החומרים שמופקים בצמח בצורה נקייה יותר ואתה מקבל את החומרים הפעילים שיש בצמח בצורה בריאה ואפקטיבית יותר. כמו כן שאתה מאדה פחות חומרים מזיקים ורעלינים נכנסים לגוף לעומת עישון לדוגמא.  כאשר אתה משתמש בוופורייזר אתה יכול קבוע את ההיי שתקבל ואת עוצמת העשן והסמיכות. ברגע שאתה מכיר את הוופורייזר שלך ומצאת את הבאזז המושלם זה הזמן להביא את הקפה לידך. הפעולה של הקפאין זה לרכך ולזקק את הטעם של האידוי, התחושה שתרגיש היא שלווה מלווה באנרגיה. כאשר תשלב בין השתיים תגלה עולם של תחושות כמו רוגע, יצירתיות והרפתקנות.

איזה וופורייזר הולך טוב עם קפאין ?

כדי לענות על השאלה יש צורך לחשוב מתי אתה בדרך כלל מאדה, האם אתה תלך בחוץ לשתות קפה ולאדות, במידה וזה המצב רצוי לקנות וופורייזר נייד טוב, שתוכל לאדות בדיסקרטיות. היתרון הגדול זה שאנשים לא ישמו לב כל כך, מפני שאין ריח. 
מצד שני אם אתה מתכוון לאדות שאתה בעיקר בבית, אני מציע לך לרכוש וופורייזר שולחני טוב. וופורייזר מסוג זהיאפשר לך שליטה מלאה על האידוי ותוך כדי כך לשתות קפה כמו שאתה אוהב. נכון שיש וופורייזרים ניידים מעולים, אבל אין על האיכות של הוופורייזרים השולחנים. אם כבר בבית כדאי לנצל את היתרונות שיש לבית להעניק ולהשתמש בוופורייזר שולחני שיתן לך שליטה מלאה על האידוי המתאים לך ואין כמו לשתות את הקפה כמו שאתה אוהב, כל זה יוסיף לחוויה שהיא כבר משהו מדהים ויהפוך אותה לחוויה מושלמת.

מה העתיד צופן בתוכו

העתיד של הוופורייזרים נראה טוב מתמיד, כל יום מפתחים וופורייזרים חדשים. בתחום האידוי והקפה מנסים לפתח תרכיזים שונים עם קפה וגם כן צמחים יבשים בשילוב קפה, אני קצת ספקני בעניין, יתכן שזה יהיה פחות טוב מאשר שני המרכיבים שהם לחוד ולאחד אותם בעצמך.  כאשר יש את הקפה והצמח היבש בנפרד ניתן לקחת שאיפות מהוופורייזר לנוח לשתות קצת קפה ולהמשיך לאדות ולשחק לפי התחושה, לעומת זאת ברגע שיש את שני המרכיבים ביחד לא ניתן להחליף בניהם ואתה תלוי במשהו שמעבר לשליטתך. כמובן שעד שזה יקרה נוכל בינתיים ליהנות מהוופורייזר והקפה שבצד.

לסיכום

השילוב בין קפה לוופורייזרים הוא מושלם ואני מברך על הגישה לחבר ביניהם. וופורייזר הוא המכשיר הנכון ביותר כדי להפיק מהצמח היבש את המיטב. הקפה הוא משקה שרובינו מכורים אליו בעיקר שהוא איכותי. כאשר משלבים בין הקפה לאידוי מקבלים את אחד השילובים הטובים של המאה ה21.  

 

Testimonials and Reviews at