איך ניתן לשפר את איכות האידוי · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

איך ניתן לשפר את איכות האידוי

Posted on Mar 12, 2017

אם זה לטעם טעים יותר, עשן סמיך יותר, או לשפר את האידוי באופן כללי למקרה שעדין לא שאלת עדין

איך אני יכול להפוך את הוופורייזר המדהים שלי לחוויה עוד יותר נהדרת?

אם כבר רכשת וופורייזר איכותי, אתה כבר מקבל חוויה מדהימה, אבל תמיד ניתן לשפר ולחוות הרבה יותר. אני הולך לתת מספר עצות וטיפים כדי לשפר את חווית האידוי.

1.     תרכוש וופורייזר איכותי

זה אולי ברור מעליו אבל בכל זאת אני חייב לציין, אתה לעולם לא תקבל חווית אידוי זהה בוופורייזרים שונים לדוגמא הפאלם 1.0 כמו שתקבל מהמייטי . הבחירה לרכוש וופורייזר איכותי וטוב היא חשובה מאוד. אני מציג לפניך מספר וופורייזרים שאולי יתאימו לך לפי הצרכים והרצונות שלך.

טעם

אם אתה מעוניין באידוי מלא טעם אני מציע לך לבדוק את הפיירפלי 2 או הסילבר סרפר , שניהם בנויים מאיכות גבוהה, תאים קרמיים, המטרה של הוופורייזרים הללו להעניק אידוי עם טעם נקי ועשיר.

עשן

אם אתה רוצה לראות את העשן שהאידוי שלך מוציא, וככל הנראה עשן גדול וסמיך אני מציע לך לבדוק את המייטי או וופורייזר וולקנו דיגיטל , שניהם מבית סטורס אנד ביגל ושניהם מציעים את האידוי הטוב ביותר שיש כיום בשוק.

ניסיון

אם אתה רוצה חוויה מיוחדת במינה, אני מציע לך את הפאקס 3 או ואפיר רייז. הפאקס 3 הוא אחד הוופורייזרים הטובים שיש בשוק. הוא קטן במיוחד, פשוט העיצוב שלו חלק עם ביצועים מעולים. ואפיר ריז הוא וופורייזר שאתה יכול להגדיר ולקבוע בו כל דבר כמעט. היתרון שלו שאתה יכול לקבוע מספר מצבים וזה ייחודי רק לואמפיר ריז.

2.     להשיג גרינדר (מטחנה) איכותי/ת

בדרך כלל אנשים רבים מדלגים על השלב של גרינדר איכותי. תהליך טחינת העשב היבש הוא חשוב מאוד כהכנה טובה לאידוי מושלם. ברגע שטחנת את העשב בצורה טובה אתה תקבל אידוי עקבי, העשב עצמו יתחמם במידה שווה, האידוי עצמו יהיה יעיל יותר. הטחינה למעשה תקבע גם את הטעם ותהליך האידוי.

3.     תהיה בטוח שהעשב היבש באמת יבש

זה נשמע פשוט למדי, ובכל זאת אנשים מתבלבלים. הוופורייזרים נועדו לעשב יבש, אך במידה והחומר שלך הוא רטוב או לח אתה למעשה מונע את תהליך האידוי. יש אנשים שחושבים שחומר רטוב עוזר לתהליך האידוי , אך הרטיבות הזו גורמת לחוסר אחידות בתהליך האידוי . ברגע שתבטיח שהחומר יבש תקבל אידוי עקבי וסשן ארוך יותר.

4.     למצוא את הטמפרטורה הנכונה לך

לטמפרטורה יש השפעה גדולה מאוד על תהליך האידוי במיוחד הטעם והתפרקות החומרים הכימיים תלוי בחומר הארומתרפי שאתה משתמש. כדי למצוא את הטמפרטורה הנכונה לך כדאי לנסות את הטווח הנמוך ביותר ואז לעלות עד שאתה מרגיש שהגעת לשיא. החומר לרוב אינו נשרף כך שאם בחרת בוופורייזר איכותי אתה יכול להגיע למקסימום אם כי זה לא רצוי.

5.     תנסה ערכת  מים

אם אתה רוצה עשן סמיך במיוחד, אתה צריך לעלות את הטמפרטורה או לשאוף כמות גדולה של אידוי. אם אתה רוצה עשן סמיך מבלי לשרוף את הריאות, או להיחנק ולהשתעל, אני מציע לך להשתמש בערכת מים. ערכות מים שונות יכולות להתאים כמעט לכל וופורייזר תלוי במתאם. ערכת המים מצננת את האידוי שיהיה נקי יותר, חלק, צונן כדי שתוכל לקבל אידוי סמיך ומרשים הרבה יותר.

 

 

 

Testimonials and Reviews at