חברת דה וינצ'י מכריזה על וופורייזר דה וינצ’י אי קיו · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

חברת דה וינצ'י מכריזה על וופורייזר דה וינצ’י אי קיו

Posted on Mar 16, 2017

שנת 2016 היתה שנה של וופורייזרים ניידים. בשנה שחלפה יצאו לשוק וופורייזרים רבים כמו הפיירפלי 2 ויחד איתו הפאקס 3. אבל אין ספק שהשנה הזו היתה גם השנה שבה יצא דה וינצ’י  אי קיו. לקח לבנות את הוופורייזר הזה שלוש שנים והחברה התעלתה על עצמה. העיצוב של וופורייזר דה וינצ’י אי קיו מתוחכם, מודרני, קומפקטי ומגיע עם תוכנות נוספות. זהו וופורייזר נייד שתאים לצמחים יבשים והוא בין הוופורייזרים הטובים שיש כיום.

וופורייזר דה וינצ’י עיצוב ומאפיינים.

זהו אחד הוופורייזרים המעוצבים שיש בשוק. השכבה החיצונית של הדה וינצ’י אי קיו עשויה אלומיניום ומגיע בארבע צבעים לבחירה: כחול, נחושת, שחור וכחול- אפור. הוופורייזר הזה יציב במיוחד ושומר על איזון נכון מבחינת המבנה. החברה פיתחה את וופורייזר דה וינצ’י אי קיו כדי לשפר את חווית האידוי ולכן כל הרכיבים הם איכותיים במיוחד. החלקים הפנימיים מכילים קרמיקה כדי לשמר את הטעם ולתת אידוי נקי במיוחד. ניתן להגיע בקלות לתא החימום וקל למלא את התא בצמח היבש. הדה וינצ’י אי קיו מגיע עם סוללה שניתנת להחלפה, כל זה כי לתת לך חווית אידוי יעילה, נוחה ומהנה במיוחד.  

מסך תאורת לד

אחד הדברים שהחברה התעלתה על עצמה זה שיפור תאורת הלד. על המסך יש 51 נורות לד שהם משמשים כתצוגה ונמצאים בקדמת הוופורייזר. הנורות מבציעות על מצב הטמפרטורה והגדרות הטמפרטורה וכמו כן שליטה על הוופורייזר כמכלול. כמו הרבה חברות לוופורייזרים גם לוופורייזר דה וינצ’י אי קיו יש אפליקציה.

שיפור מערכת החימום

מערכת החימום השתפרה פלאים, כעת למשתמשים יש שליטה מלאה על הטמפרטורות שהם בוחרים להשתמש, ניתן לשמור טמפרטורות קבועות עבור משתמש בודד. היכולת לקבוע את הטמפרטורות ולשמור אותם יש בכל משהו מאוד ייחודי שהופך את הוופורייזר לחלק ממך.

וופורייזר דה וינצ’י אי קיו עכשיו בנמסטה וויפ

ישנם המון וופורייזרים איכותיים שיצאו ב2016 והדה וינצ’י אי קיו לא יוצא דופן. זהו וופורייזר מושקע ואיכותי במיוחד. אין ספק שאם בא לכם להשקיע במשהו מיוחד ואיכותי אני ללא ספק מציע לכם לשקול את הוופורייזר דה וינצ’י אי קיו.

Testimonials and Reviews at