0
go to cart

וופורייזר ג'י פן עלית מול וופורייזר פאקס 3

on Mar 21, 2017

Man Vapes NamasteVapes Israel

היום אנחנו נדבר על הג'י פן עלית והפאקס 3 שני וופורייזרים יוקרתיים שיצאו לשוק לאחרונה. שניהם מובילים את המהפכה הטכנולוגית בתחום הוופורייזרים. שניהם בעלי יכולות מרשימות שיעניקו רגעים קסומים של אידוי.

כאשר זה מגיע לפאקס 3 ההתקהלות סביבו החלה לפני שיצא הוופורייזר המדהים הזה ולאחר שהוא יצא התגובות היו טובות מעל המצופה. הפאקס 3 הוא ללא ספק אחד הוופורייזרים הטובים שיש כיום, הוא נותן אידוי איכותי, מתחמם תוך שניות ואמינות שאין לה מתחרים.

וופורייזר ג'י פן עלית כמו הפאקס 3 התקבל בקול תרועה בגלל הביצועים המעולים שלו. הג'י פן עלית עוקף את כל הוופורייזרים בצורת עט מבחינת איכות האידוי, הג'י פן עלית מוציא אידוי חלק במיוחד וכמו כן העיצוב שלו שהוא דיסקרטי וסקסי במיוחד. שני הוופורייזרים הללו הם טובים ואני יכול לדבר עליהם שעות, אך עדיף שאנסה לענות על השאלה מי משניהם טוב יותר?

בבלוג הזה אנסה לענות על השאלה, יש לציין כי אף אחד מהוופורייזרים האלה אינו זול, אבל על איכות משלמים. אני אבדוק כל וופורייזר לפי אותם קריטריונים ואקבע מי משניהם שווה את המחיר.

פאקס 3

העיצוב של וופורייזר פאקס 3 הוא מאוד חלק, מלוטש ומשדר קלאסיות. הוופורייזר הזה מגיע בארבעה צבעים שונים. הפיה של הפאקס היא שטוחה ניתנת להסרה וכך גם הכיסוי של מיכל המילוי. יש לו מטען ממגנט כך שהטענה היא קלה במיוחד. כמו כן יש חוברת הוראות, כך שניתן ללמוד את הוופורייזר לעומק. הפאקס 3 מגיע עם ערכת ניקוי כך שתוכל לדאוג שהאידוי שלך יהיה עקבי לאורך זמן. כמו כן תקבל כלי מיוחד עבור שעווה וחומרים נוספים. כמו כן שלושה מסכים להחלפה בכל מקרה של תאונה. הפיה היא מתחברת לוופורייזר למעלה ואינה מציצה מחוץ לוופורייזר, יש פיה נוספת שהיא יותר גדולה וזו כן תציץ החוצה. אני אישית מעדיף את הפיה השטוחה מפני שהמראה משדר יותר קלאס.

מילוי המיכל

הפאקס 3 מגיע עם מספר תנורים שמהם תוכל לבחור, תלוי מה סוג האידוי שאתה רוצה להשתמש. יש שני תנורים עבור עשב יבש, שניתן להחליט אם אתה רוצה תנור שלם למלא או חצי, העניין הוא שחצי תא יעבוד טוב יותר עם צמחים יבשים. יש תא לתרכיזים שהוא שונה קצת, מפני שהוא מתרכז רק בתרכיזים. המכסה יושב מעל התנור והוא קצת בולט בצדדים. התנור של התרכיזים הוא נפתח ושם תוכל לשם את השעווה. יש לדאוג שהשעווה לא תנזל לצדדים אחרת זה יכול לפגוע בתהליך האידוי. ברגע שהכנסת את השעווה בזהירות וסגרת את המיכל היטב אתה תוכל לאדות בקלות.

כאשר אתה סוגר את הפאקס 3 אתה רוצה לגור אותו חזק אבל לא חזק מדי, מפני שהאוויר חייב להיכנס בין החומרים. רצוי להשתמש בכלים המצורפים לפאקס, כדי שהוופורייזר יעבוד כראוי. כדאי לזכור שיש את האפשרות להשתמש בחצי תנור כי הוא יעבוד בצורה יעילה וטובה יותר.

הפאקס 3 עובד נהדר עם צמחים יבשים, הטעם שתקבל יהיה בעל ארומה עשירה וטעם מצוין. יש לפאקס תוכנה מדהימה לפני שאתה בא לנשוף עם השפתיים הוא חש אותך והוא מזהה את צורת הנשימה שלך ובכל מאפשר לך חווית אידוי מקסימלית ומותאמת אישית. אין ספק שהאפשרות שניתן לחוות אידוי שמתאים לצרכים המדויקים של כל אחד זה משהו שחייבים להודות לחברת פאקס. 

תרכיזים

כאשר מתשמשים בתרכיזים יש לפתוח את המכסה של המיכל המיועד ולהכניס כמות קטנה של תרכיז למקום הנמוך ביותר. כמו כן רצוי שבמקרה של שעווה שהיא לא תנזול לצדדים ותפריע לפתחי האוויר, מפני שאז חווית האידוי תיפגע. ברגע שיש התרכיז ניתן לסגור את המיכל ולחבר אותו לתנור, לא להיבהל אם המיכל בולט קצת בצדדים, אבל זה לא פוגע בחוויה שום צורה. כל שנותר זה ללחוץ על הכפתור והפאקס מוכן לפעולה. ברגע שהנורה דולקת לירוקה הוא ירטוט וזה הזמן שניתן להתחיל את תהליך האידוי.

 

וופורייזר ג'י פן עלית

 

הוופורייזר ג'י פן עלית הוא אולטרה נייד והמשקל שלו זה 88 גרם. האורך שלו זה 11.43 ס"מ. אתה מקבל עם הג'י פן עלית חווית אידוי מדהימה. הג'י פן עלית הוא וופורייזר דיסקרטי במיוחד וניתן לאדות בו בכל זמן ובכל מקום. הג'י פן עלית מתחמם במהירות שיא  ונותן סשן אידוי מהיר במיוחד. הוא מתחמם במהירות ובאותה מהירות מתקרר וכך הוא שומר על העשב היבש וחוסך חיי סוללה.

הג'י פן עלית משתמש במערכת חימום קרמית שיכולה לאדות את הצמח בצורה שווה. שיטת החימום היא הובלה יחד עם הסעה כך שניתן ליהנות מכל העולמות. כאשר אתה מאדה את כל המיכל הקרמי למעשה הכל מתחמם בצורה שווה והאידוי שתקבל יהיה עקבי. כמו כן יש לג'י פן עלית בקרה על הטמפרטורות וניתן לכוון אותו לטמפרטורה הרצויה.  לוופורייזר הזה יש שני כפתורים בצד ימין ליד המסך שאפשר שליטה על הג'י פן עלית, המעלה הגבוהה ביותר שניתן להגיע אליה היא °220 צלזיוס.

מילוי הוופורייזר

 

תא המילוי הוא גדול יחסית ויצטרך כמות גדולה של צמח יבש. גיליתי שוופורייזר ג'י פן עלית יכול לעבוד בצורה טובה עם כמויות שונות של צמח יבש, לדוגמא ניתן למלא גרם של חומר יבש והאידוי שהתקבל יהיה משביע רצון.

השימוש בוופורייזר ג'י פן עלית הוא מאוד פשוט ונוח. כדי להתחיל להשתמש בו כל שעליך לעשות זה ללחוץ 5 פעמים על כפתור ההדלקה ו5 פעמים על כפתור הכיבוי. בהפעלה הראשונה הוא ילך ישר למצב בררת מחדל שנקבע בחברה. הג'י פן עלית זוכר את הסשן האחרון והוא פשוט ימשיך מהנקודה שבה הפסקת. נקודה שיש לזכור שיש ללחוץ על כפתור ההדלקה כדי שהוופורייזר יכנס למצב פעולה.

אם אתה רוצה לשנות את הטמפרטורה כל שעליך לעשות זה ללחוץ על שני כפותרים שנמצאים בצד ימים בתוך מסך התצוגה. בנוסף למערכת חיישנים שיכנסו לפעולה לאחר 40 שניות שבהם לא הפעלת את הוופורייזר והם יכבו אותו, כל זה כדי לחסוך חיי סוללה. אם אתה רוצה להפעיל מחדש את הוופורייזר רק תלחץ על הכפור 5 פעמים והוא יפעל מחדש ללא צורך בחימום.

חיי סוללה

אחד הדברים שהכי הרשימו אותי בוופורייזר ג'י פן עלית היה חיי הסוללה שלו, הוא יכול לעבוד בין 4-5 שעות ללא צורך בהטענה, כך שהוא יכול לעבוד בין 5- 6 סשנים מלאים. כמובן שכל זה תלוי בכמות הצמח היבש שיש בפנים והטמפרטורות שבהם מאדים. ההטענה של הג'י פן עלית היא בעצמאות כבל USB, דבר מאוד שימושי בימים אילו. הסוולה אינה ניתנת להחלפה ויש להטעין אותה. זמן הטעינה הוא בין 2- 3 שעות עד שהיא מלאה לחלוטין.

לסיכום

שני הוופורייזרים הללו יתנו לך חוויה מדהימה לאורך זמן. הפאקס 3 הוא וופורייזר מצוין בכל הרמות ובעיקר מבחינת העיצוב שאין לו מתחרים. הפאקס 3 הוא ללא ספק הוופורייזר שיעניק לך את הארומה וטעם מושלם.  העקביות של הפאקס היא זו שתורמת לו להיות מושלם בכל קטגוריה אפשרית.

וופורייזר ג'י פן עלית הוא מצוין מבחינת הביצועים, דיסקרטי, נייד ומעוצב בצורה מושלמת. הוא וופורייזר שמתפקד בצורה בלתי רגילה. הג'י פן עלית מתחמם במהירות ומוציא אידוי איכותי במיוחד שיכול להפיל אותך מהרגלים.

אז מי המנצח? אין ספק שעבורי זה הפאקס 3 שמנצח בין השניים. העיצוב, הביצועים והפונקציונליות של הפאקס 3 הופכים אותו לוופורייזר עלית. העיצוב של הפאקס 3 עוצר נשימה שלא ניתן להפסיק להסתכל עליו. בכל מקרה שני הוופורייזרים הם מצויינים ואי אפשר לטעות אם תבחר באחד מהם אין ספק עולמך ישתנה לטובה.