הייז סקוואר מול הפאקס 3 · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

הייז סקוואר מול הפאקס 3

Posted on Mar 03, 2017

ההייז סקוואר והפאקס 3 הם שני וופורייזרים מעולים שיצאו לאחרונה לשוק, שניהם חצו גבולות והם חדישים ביותר בתחומם. הפאקס 3 מביא איתו אידוי יוצא מגדר הרגיל וטעים במיוחד. הוופורייזר הזה יפתיע אותך מבחינת הביצועים והאיכות. לאחר שתנסה את הפאקס 3 אתה תחווה משהו מדהים, שאתה לא יכול לדמיין בחלומות הכי ורודים שלך. 

כאשר אתה חושב שאין חוויה מושלמת יותר, בא וופורייזר הייז סקוואר ומפתיע אותך עם אידוי שהוא אושר עילאי. הדבר שהכי בולט בהייז סקוור זה הפונקציונאליות של המכשיר. ההייז סקוור יכול לאדות שמן, תרכיזים, צמחים וכמעט כל דבר חומר, באיכות מרשימה מבלי לקפח אף מרכיב. בניגוד לוופורייזרים הרגילים שיכולים לאדות בין חומר אחד לשנים ההייז סקוור יכול לאדות את כולם באותה יעילות ולהשאיר טעם מעולה.

אז מי משינם יותר טוב, אני חייב להודות שהמשימה הזו קשה במיוחד מפני שמדובר בשני מוצרים איכותיים וברמה מעולה. מצד אחד יש את הפאקס 3 שהוא בגדר חידוש בתחום הוופורייזרים ומצד שני יש את ההיז סקוור שהוא קטן ובעל עוצמה מרשימה. בבלוג הזה אני אנסה להסביר את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהוופורייזרים ולהגיע לתשובה מי משניהם הוא המנצח. 
 

 וופורייזר הייז סקוור


אם יצא לך להשתמש בוופורייזר הייז דואל, אז אתה מודע לאיכות הוופורייזרים של חברת הייז. וופורייזר הייז דואל הוא היה וופורייזר מהפכני כי יש לו שני תאי מילוי שניתן לאדות בהם שמן ושעווה, האידוי שיוצא משני המכלים הוא מדהים ושומר על יציבות. וופורייזר הייז סקוור יש לו את כל האיכויות של הוופורייזרים שקדמו לו והוא טוב מהם. המפריד בינו לבין שאר הוופורייזרים זה שיש לו ארבעה תאים קרמיים, מערכת חימום שמאפשרת לך לאדות שמן, צמחים יבשים או שעווה. הוופורייזר הייז סקוור אתה תקבל אידוי איכותי ובלתי רגיל שתזכור לפרק זמן ארוך. 

איך זה עובד?

כפי שציינתי קודם, יש להייז סקוור ארבעה תאים, שהם מתחליפים בניהם בלחיצת כפתור. היתרון שאתה יכול למלא את כל התאים ואז בסשן אחד לאדות את כל הארבעה. החילוף בין התאים נעשה בתוך שניות, כך שאפשר לאדות צמחים יבשים, שמן, שעווה ותרכיזים בו זמנית. האידוי שתקבל יהיה מאוד איכותי ויעיל.

 

 

 

עיצוב
וופורייזר הייז סקוור עוצב בצורה מאוד אופנתית, יש לו סטייל, כריזמה וקלאסיות. הוופורייזר הוא בעל טכנולוגיה מתקדמת שנדחס למכשיר קטן, נוח לשימוש ודיסקרטי. ההייז הוא רחוק מלהיות וופורייזר מגושם וסתמי. הסגסוגת אלומניום דואגת שוופורייזר הייז סקוור יהיה מאוזן בכף ידך ובנוסף שתרגיש את האיכות המעולה של המכשיר. הפיה של ההייז סקוור היא קומפקטית ויש לה מקום איכסון בתוך הוופורייזר, כדי שלא ילך לאיבוד או יהרס שזה לא בשימוש. כפתור ההפעלה נמצא מקדימה ומעל יש את כפתור המעלות שמאפשר לך לקבוע את הטמפרטורה הנוחה והמתאימה עבורך. טכנולוגית החימום עוצבה בטכנולוגיה מתקדמת כדי להבטיח שהחומר לא יישרף. כדי להטעין את וופורייזר הייז סקוור יש מיקרו כבל USB. המערכת עצמה באה עם סוללה של 2600 מגה הרץ שזה אומר שהיא מאוד חזקה. הוופורייזר יכול לאדות במשך שלוש שעות מבלי להפסיק. ניתן להחליף סוללה באמצע האידוי ולהמשיך לעוד 3 שעות של הנאה. אם אתם אנשים של אידוי אני יכול להמליץ לכם בחום על הייז סקוור שהאידוי שלכם לעולם לא יגמר. 

מסקנות

כאשר קיבלתי לראשונה את הייז סקוור לא רק שהתרשמתי מהמראה שלו בנוסף הייתי המום מרמת הביצועים. הארבעה תאי מלוי הזכירו לי נשק אוטומטי שבלחיצת כפתור משחרר את הכדורים שלו בעוצמה. תאי המילוי עושים את עבודתם בצורה יעילה ואיכותית פעם אחר פעם. לא משנה מה תכניס לוופורייזר הייז סקוור הוא יאדה ביעילות ובאיכות וכל פעם ההרגשה תהיה עוצמתית.

 

וופורייזר פאקס 3


הגביע הקדוש של הוופורייזרים,  קטן, דיסקרטי ויעיל, חברת פאקס ייצרה את הוופורייזר המושלם פאקס 3. חברת פאקס ידועה בזכות החידושים שהיא מחדשת פעם אחר פעם, אך עם הפאקס 3 היא הגיעה לשיאים חדשים. הדבר הראשון ששמים לב בפאקס 3 זה העיצוב והגימור של הוופורייזר. הפאקס 3 מגיע בצבעים של זהב, כחול, שחור וכסף. כל אחד מהם משדר סטייל וכריזמה.  כאשר משווים את הפאקס 3 לפאקס הרגיל מגלים שנוספו מאפיינים חדשים, למשל ניתן לאדות תרכזים שלא ניתן היה קודם לכן.  האידוי שתקבל יהיה טעים במיוחד, מזין ובלתי נשכח.

 

כיצד זה עובד


זמן הפעולה של וופורייזר פאקס 3 הוא מהיר במיוחד ופחות מ15 שניות האידוי שלך יהיה מוכן. במידה ואתה חסר סבלנות לגבי האידוי שלך הפתרון עבורך הוא הפאקס 3. אתה תדע שהידוי מוכן ברגע שהנורות ידלקו והוא למעשה אומר לך בוא תהנה מאידוי איכותי. הסוללה היא די עוצמתית והיא מחזיקה להרבה זמן. הפאקס 3 משתמש בטכנולוגית ההובלה כלומר שהחומר מתחמם בזכות התנור שנמצא למטה. בעבר טענתי שטכנולוגית ההסעה היא הטובה ביותר, אולם הפאקס 3 הוכיח לי אחרת והוא עובד בצורה יעילה ומצוינת פעם אחר פעם.
 

עיצוב

העיצוב של הפאקס 3 הוא מראה על איכות ועיצוב מושלם. הוא הוופורייזר הנייד המושלם. לא משנה לאן אתה תלך הפאקס תמיד יכנס לך לכיס בצורה דיסקרטית.  בניגוד לוופורייזרים ניידים אחרים שהם בצורה של בלוק והם לא נותנים הרגשה של ניידות. הצבעים של הפאקס יחודיים במיוחד ומה שהרשים אותי בעיקר זה הזהב שנותן הרגשה של עושר ושליטה. שלא תטעה אני אוהב את כל הצבעים רק שהזהב דיבר אלי הכי הרבה. במה שנוגע לאיכות הפאקס 3 הוא המוביל בתחום.

מסקנות

הפאקס 3 הוא וופורייזר יוצא מהכלל שזמן התגובה שלו מהיר וניתן לאדות בו שוב ושוב. לא רק שהפאקס 3 עושה את העבודה והעיצוב שלו מופלא. העיצוב של הפאקס 3 משדר כריזמה וקלאסיות. השאיפה הראשונה שלקחתי היתה מדהימה וזה טעם שלא אשכח בחיים. הפאקס הוא ללא ספק הוופורייזר בה' הידיעה. 

לסיכום


 לאחר שניתחתי וחקרתי כל וופורייזר לגופו, מאוד קשה לבחור במנצח בין שני הוופורייזרים המעולים האלה. לכל אחד מהם יש משהו להציע שלשני אין, ולכל אחד מהם יש יכולת לתת אידוי בלתי נשכח, שיכול לשנות תפיסות עולם. הארבעה תאים של הייז סקוור הוא בהחלט וופורייזר מהפכני. לא משנה מה תבחר לאדות ההייז יאדה לך את החומר בצורה המושלמת שרק הוא יודע לתת. הוא הדף כל מתחרה אחר שהיה לו בשוק והציב רף גבוה מאוד.  

כאשר מתחילים לנתח את הפאקס 3 מתחילים להלל ולשבח את הוופורייזר הזה. הפאקס הוא מושלם בזכות העיצוב, האיכות של האידוי והביצועים שלו, כל אלה ישאירו אותך ללא מילים. הפאקס הוא וופורייזר שתרצה להשוויץ בפני חברים ובעל מראה מתוחכם. אם אתה מחפש וופורייזר ברמת עילית אין ספק שהפאקס 3 הוא הוופורייזר המתאים לך. 

אני חייב להיות כנה שלאחר מחשבות, ניתוחים, ניסיונות מחודשים אני מכריז על תיקו בין שני וופורייזרים שהם הדובדבן שבקצפת. אתם יכולים להכריז עלי כפחדן, אבל כל בחירה שלי תהיה לא הוגנת כלפי צד השני. כל אחד בא עם עיצוב וסטייל מיוחד, עם תוספים נלווים שנותנים לחוויה פן נוסף. שניהם מנצחים בעיני כי לשניהם איכויות אידוי שלא פגשתי קודם לכן. 
 

 

Testimonials and Reviews at