האם אפשר לערבב את מה שאתה מאדה ? · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

האם אפשר לערבב את מה שאתה מאדה ?

Posted on Mar 15, 2017

היום אנחנו נדבר על ערבוב העשב היבש בוופורייזרים. כידוע וופורייזרים יכולים לאדות סוגים שונים של צמחים: קמומיל, אקליפטוס, לבנדר ועוד. אני מכיר אנשים רבים שמשתמשים בצמח היבש שלהם יחד עם טבק, כאשר מערבבים טבק עם צמח יבש בוופורייזר כמות הניקוטין גדלה ומרגישים אותה יותר מאשר בסיגריה רגילה. אם במקרה טרם התנסית בשימוש בוופורייזר ני יכול רק להגיד שהטעם הוא טעים יותר, נקי והבאאז גדול יותר. וופורייזרים יתנו את הטעם האמיתי של העשב היבש ולא משתנה במה שתבחר.

אפשר לערבב בין הצמחים השונים, ויש מקרים שאף רצוי לערבב. אם תרצה יש לנו מבחר גדול של צמחים ארומתרפיים כך שאתה יכול להזמין אותם ללא חשש. כדאי לשם לב לטמפרטורה של הוופורייזר מפני שצמחים שונים דורשים טמפרטורה שונה מצמחים אחרים, לכן כדאי לערבב בין צמחים שהם פחות או יותר מתאדים באותה טמפרטורה.

הדבר שאני יותר מתלהב ממנו זו האפשרות לערבב בין צמח יבש לשמן או שעווה. למשל אפשר לאדות במייטי את העשב היבש ולהוסיף את הזרעים שנמצאים בשכבה של הגריינדר (המטחנה). האידוי שזה נותן כל כך חזק שאתה תרגיש את הבאאז בתוך שניות. שמן או שעווה זה קצת יותר מורכב מפני שיש צורך שהם יישארו במקום ולדאוג שהם יתחממו בסופו של דבר. ניתן לקחת את השעווה לפורר אותה לחתיכות קטנות ואז להכניס יחד עם העשב היבש. התוצאה תהיה משהו מטורף, כדאי לך לנסות.

יש כל כך הרבה דרכים לאדות שעדין לא גילינו את כולם. אנחנו נשמח לשמוע על השילובים שלכם, במידה ויש לכם שאלות על הצמחים הארומתרפיים שלנו או שאלות בנושאים אחרים נשמח לעזור. בנמסטה vape ישראל.

 

 

 

Testimonials and Reviews at