5 הטיפים הגדולים כאשר קונים וופורייזר חדש · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

5 הטיפים הגדולים כאשר קונים וופורייזר חדש

Posted on Feb 12, 2017

לרכוש וופורייזר זה אחד הדברים החיוניים שאפשר לעשות כאשר משתמשים בצמחים יבשים. העניין זה לא לרכוש סתם וופורייזר ובטח לא ישן, מפני שיש מבחר עצום של וופורייזרים, הם מגיעים בכל מיני צורות וגדלים וכמובן שיש לבחון את האיכות שלהם. רכישת וופורייזר יכולה להיות משימה קשה מפני שרוב הסוגים לא עומדים בציפיות. נקודה חשובה לכל משתמש מתחיל  זה ללמוד ככל האפשר על סוגי הוופורייזרים השונים ואז לפי זה לרכוש את הוופורייזר שמתאים לדרישותיך האישיות. 

מדוע וופורייזר זה כלי חשוב? מפני שוופורייזרים מפיקים אידוי מושלם שמעניק לך באזז מושלם. הוופורייזרים מטרתם לחמם את העשב היבש עד לנקודה שהם משחררים טעם טעים מבלי לחרוך את העשב. העובדה שהעשב אינו נשרף בתהליך מבטיח שהאידוי יהיה בריא יותר וללא חומרים מסרטנים. לצעירנו בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית והשפע שיש בשוק וופורייזרים רבים הם באיכות ירודה ובמקרים מסויימים מזוייפים ומחנויות לא מורשות. השאלה הגדולה היא איך ניתן להבחין בין המוצרים האיכותיים לבין אילו שאיכותם ירודה? התשובה לכך נמצאת פה, הבלוג הזה מכיל ידע רב בכל הנוגע לתעשיית הוופורייזרים.

טמפרטורה

תחום חשוב ברכישת וופורייזר הוא בקרת הטמפרטורה. טמפרטורה גבוהה במיוחד יכולה לחרוך את העשב וזה משהו שתרצה להימנע ממנו בכל מחיר. צמחים שונים מתאדים בטמפרטורות שונות. רוב הצמחים מתאדים בטמפרטורות שבין °180- °200 מעלות צלזיוס ולא לכל וופורייזר יש את האפשרות לקבוע את הטמפרטורות במדויק. במידה ואין את האפשרות לקבוע את הטמפרטורה החוויה עצמה יכולה להיות פחות מושלמת, מפני שאי השליטה הזו יכולה להרוס את  תהליך האידוי והחוויה הכללית, וכדאי להימנע מזה. כמו כן שעווה, שמן, עשב יבש ותרכיז כל אחד מהם עובד על טמפרטורה שונה ולכן זה כה חשוב לרכוש וופורייזר עם בקרת טמפרטורה.

הסעה מול הולכה

הדבר הבא שעלייך לדעת על וופורייזר זה איך הוא עובד, ישנם שני סוגים של חימום הסעה והולכה. ברגע שיש לך מוצר עם מערכת חימום איכותית התוצאה שמתקבלת מהוופורייזר מושפעת מאוד מהתהליך. בתהליך ההסעה העשב היבש אינו נוגע בגוף חימום, למעשה העשב היבש נמס באמצעות האוויר החם שמגיע לתוך המיכל והתוצאה היא אידוי מושלם. אידוי באמצעות הולכה תביא להתחממות העשב בצורה ישירה, שיטה זו היא פופולרית יותר בגלל היותה זולה, אך לדעתי שיטה זו אינה מתחרה בהסעה. לדעתי ההולכה היא פחות טובה מפני שזה נוטה לחרוך את העשב וזה משפיע על הטעם ואיכות האידוי. לכן כאשר משקיעים בוופורייזר כדי ללכת על שיטת ההסעה מפני שהיא טובה יותר בכל החומרים. נכון שאתה תשלם קצת יותר, אך תמנע את האפשרות שהעשב ייחרך ותבטיח לעצמך אידוי איכותי יותר. 

שולחני או נייד

מה רצוי לרכוש וופורייזר שולחני או וופורייזר נייד? אם אנחנו מדברים על נוחות אין ספק שוופורייזרים ניידים הם התשובה. הוופורייזרים הניידים הם דיסקרטים ומעניקים המון טעם בכל מקום שתבחר ללכת. הבעיה העיקרית בוופורייזרים ניידים היא שהפונקציות שלהם מוגבלות. בוופורייזרים רבים מסוג זה מתבססים על שיטת חימום בתהליך ההולכה שזה לא טוב.

וופורייזרים שולחניים החיסרון שלהם שהם למקום אחד בלבד ולא ניתן להתנייד איתם, לעומת זאת הם מציעים חוויה מושלמת מכל בחינה אפשרית. בוופורייזר שולחני ניתן להתאים כל פרט באידוי שיוצר מצב מושלם מבחינתך. ניתן לשנות טמפרטורה, את מידת העשן, את עוצמת האידוי. למעשה לא ניתן להשוות בין וופורייזר שולחני לוייפוריזר נייד שמדובר על איכות האידוי שתקבל. נקודת תורפה של וופורייזר שולחני הוא במחיר ( למרות שארייזר אקסטרים קיו הוא מצויין שלוחני וזול ), במידה ואתה רוצה וופורייזר איכותי יש צורך בלהשקיע כסף.  

צמח או תרכיז?

השאלה היא מה אתה תכניס בתוך הוופורייזר ואיזה סוג צמח או תרכיז שאתה חושב לאדות. רוב הוופורייזרים המומלצים זה הוופורייזרים שעושים את אחד מהאפשרויות כפי שציינו למעלה. ישנם וופורייזרים שמאדים את שני הסוגים, אך תצטרך לבחון אותם היטב מפני שרובם לא מחזיקים מעמד אורך זמן. במידה ואתה הולך להשתמש באופן קבוע בצמחים עדיף לקנות וופורייזר שהוא מתמחה בצמחים.

עבור משתמשים בתרכיזים אנחנו ממליצים להשתמש בוופורייזרים שהם רב תכליתיים, הכוונה היא לכאלו שיכולים לאדות צמחים ובכך להנות משני העולמות. העניין הוא שבוופורייזרים שהם רק לתרכיזים עוצמת העשן היא כה חזקה שלא תמיד ניתן להתמודד איתה. אני מציע לכם בפעם הראשונה שאתם משתמשים בוופורייזר לתרכיזים לקחת ממנו שאיפות (שכטות) קטנות ואז לחכות ולבחון את התוצאה. הכוונה היא שלא תיקח שאיפה חזקה מדי תיחנק והסשן יגמר מהר מדי.

כמה כסף כדאי להשקיע

תמיד כדאי לך לחכות ולקבוע תקציב שאתה יכול להרשות לעצמך. רוב הוופורייזרים האיכותיים הם יקרים וכדאי לחשוב היטב לפני הוצאה כספית גדולה. אתה לא חייב לקחת משכנתא כדי לקנות וופורייזר אך יש להיות מודע לטווחי המחירים שיש כיום בשוק. ישנם בשוק המון וופורייזרים איכותיים במחירים הוגנים שיעבדו עבורך בצורה טובה ואיכותית לא פחות.

לסיכום

כאשר קונים וופורייזר יש המון משתנים שיש לקחת בחשבון ועד הפרט האחרון מפני שזה כלי שתשתמש בכל יום. אני מציע לאנשים שהולכים להשתמש בוופורייזר ברחוב לרכוש וופורייזר נייד. מאדה נייד הוא נוח לשימוש, ידידותי למשתמש ודיסקרטי. אתה לא רוצה לעשן סיגרייה שתהרוס לך את הבריאות ולהיראות כאיש קדמון אלא אתה רוצה להיות איש העולם הגדול ולאדות בסטייל.

אם אתה רוצה לאדות באווירה רגועה יותר מאשר להסתובב בחוץ, אנחנו מציעים לך לחשוב על וופורייזר שולחני שיכול להציע לך אידוי מושלם מהרבה בחינות. האפשרויות שליטה והבקרה הם מתקדמות הרבה יותר מאשר וופורייזר נייד. ברגע שתנסה וופורייזר שולחני תופתע לגלות את ההבדל ושהוא המנצח בין השניים. מה שאני מציע ומייעץ לא בהכרח יתאים לדרישות ולאופי שלך. זאת היא ההתחלה ויש המון מה לקרוא בחוץ. תמיד ניתן ליצור איתנו קשר באתר, בטלפון או במייל לעצות וטיפים נוספים.

Testimonials and Reviews at