המדריך השלם לקניית וופורייזרים   · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

המדריך השלם לקניית וופורייזרים

 

Posted on Feb 10, 2017

בסביבות שנת 2014 החל באזז של אנשים שהחלו להשתמש בוופורייזרים, אחת הסיבות היא שאנשים החלו להיות יותר מודעים לבריאות והחלו לדבר על יתרונות האידוי. חברות טבק ניסו לשכנע ולהסביר את החסרונות שיש באידוי, כך ככל שכמות העדוית גדלה ליתרונות שיש באידוי, התברר שהוופורייזרים הם העתיד וחברות הטבק החלו להשקיע בייצור וופורייזרים. השאלה הגדולה כעת היא כיצד עלי לבחור את הוופורייזר הנכון עבורי? יש בשוק המון סוגים של וופורייזרים והמבחר הוא מאוד מגוון. לפני שאתה קונה וופורייזר עליך לדעת על הדגמים השונים של הוופורייזרים היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. בחירת וופורייזר זהו בחירה אישית ומשתנה מאדם לאדם. לכן כתבתי את הבלוג הזה, אשר נועד לעזור לך לבחור את הוופורייזר שמתאים עבורך. הבלוג יציג לפניך את השימוש בכל אחד מהוופורייזרים, ואת הפרטים הטכנולוגים שרצוי להשקיע בהם.

וופורייזר נייד או שולחני

יש למעשה שני סוגים של וופורייזרים, ניידים ושולחנים. במקרה ואתה טיפוס שמסתובב ובתנועה אז רצוי עבורך וופורייזר נייד. במקרה ואתה תאדה רק בבית במקום מסוים רצוי שיהיה לך וופורייזר שולחני. במקרה ואתה בוחר ללכת על וופורייזר שולחני הוא יקר מוופורייזר נייד אך התחושה שתקבל היא שווה כל פרוטה שתשקיע. במידה ואתה הולך להיות מאדה קבוע אני מציע להשקיע בוופורייזר נייד, ואולי מאוחר יותר תשקיע בוופורייזר שולחני. בזמן שאתה עם וופורייזר נייד אתה תוכל להתנסות בשימוש בוופורייזר בכללי, עם איזה חומר אתה נהנה יותר, אילו טפורטורות ועוד. ברגע שיהיה לך את הידע והניסיון תוכל לעלות שלב ולהתנסות עם וופורייזר שולחני שהוא יעצים לך את החוויה בעשרות מונים.

מה אתה מעשן

השלב הבא הוא לראות אילו חומרים אתה משתמש. במידה ואתה משתמש בצמח יבש עליך לכוון לוופורייזר שעובד בצורה טובה עם צמחים יבשים. במידה ואתה משתמש בתרכיזים רצוי לקנות וופורייזר שהוא מיועד לתרכיזים. ישנו סוג שלישי שיכול לאדות צמחים יבשים ותרכיזים אך לרוב התוצאה לא יוצאת מושלמת. לכן אני מציע לרכוש וופורייזר שטוב לדבר אחד שבשבילו הוא נועד. כדי לקבל חוויה מושלמת. דבר נוסף שיש לשים לב שאם משתמשים בתרכיז אפשר לשם כמות קטנה ממנו והתוצאה היא מושלמת. אין צורך להוסיף חומר באמצע או להחליף, ניתן לאדות בשקט עם כמות קטנה.

עד איזה סכום כדאי להשקיע

הסכום הוא בחירה אישית תלוי מצב כלכלי ועד כמה אתה מוכן להשקיע. במידה שאתה רוצה להשקיע בוופורייזר טוב ואיכותי יש להוציא די הרבה כסף. אם זאת יש לזכור ישנם וופורייזרים במחירים שפויים שהם איכותיים ונותנים תמורה מלאה להשקעה. לדעתי חשוב, שכמאדה מתחיל כדאי לקבוע תקציב מוגדר מראש שאין לעבור אותו. העצה הזו באה מכיוון שיש המון וופורייזרים בשוק, השפע העצום הזה יכול לבלבל כל מאדה מתחיל. אתה לא חייב לשבור תוכניות חיסכון כדי לרכוש וופורייזר, רוב הדגמים שיש כיום בשוק הם במחירים אטרקטיבים, נוחים לשימוש ומעניקים חוויה מושלמת.

וופורייזרים "עטים מתחלפים"

אחת האפשרויות הטובות שיש למשתמשים חדשים היא לנסות וופורייזרים בצורת עטים מתחלפים. הסיבה העיקרית היא שוופורייזר כזה הוא זול במיוחד בסביבות 200 ₪ (50$) והם מהווים תחליף מצוין להמון וופורייזרים המתאימים לעשב יבש ולתרכיזים. הסוללה לסוג כזה של וופורייזר שורדת למספר ימים וככה אין צורך לדאוג כמעט לטעינה ובכל רגע אפשר לאדות. השימוש הוא פשוט לאחר לחיצת כפתור, ניתן לשאוף ולקבל אידוי טוב בעזרת הפיה. בשורה התחתונה אני חייב להגיד שהוופורייזרים בצורת עטים מתחליפים הם פתרון נהדר לכל אחד שרוצה להתחיל להשתמש בוופורייזרים, אך יש לזכור שהעטים הם מסוג הוופורייזרים היותר חלשים.

 

גריזלי האני באד פן.

הגריזלי הוא הזדמנות נהדרת לכל אחד שהוא מתחיל להשתמש בוופורייזר שהוא בצורת עט. הגריזלי מציע וופורייזר איכותי במחיר נמוך, הביצועים שלו מצויינים. העט נועד למשתמשים חדשים ויפתיע את המשתמשים הוותיקים. המערכת האלקטרונית תבטיח שהעט יהיה תמיד מוכן לשימוש, הוא מכיל תא קרמי וחלק עשוי קוורץ כדי להבטיח שהאידוי שלך יהיה טהור ואיכותי. הוופורייזר הזה הוא ייחודי שאין לו מתחרה.

וופורייזר לצמחים יבשים

אם אתה רוצה לקנות וופורייזר נייד שיעבוד טוב עם צמחים יבשים יתכן ותצטרך להשקיע יותר כסף. הבדלי המחירים יכולים בין 400- 1400 ₪ (100$- 350$). במידה ואתה רגיל לעשן את העשבים שלך בצורה של ג'וינט אז הוופורייזרים הניידים יעשו את העבודה. ברגע שתרצה למלא את המיכל בעשב היבש תבחין שזה מאוד דומה למלא מקטרת או קערה. כל שעליך לעשות זה למלא את התא בחומר היבש, שווה לזכור שלא כדאי לדחוס את התא בעשב מפני שאז איכות האידוי תשתנה ולא תהיה טובה, אבל כן עדיף שהתא יהיה מלא ולא חצי .

פיירפלי 2

 

וופורייזר פיירפלי 2 נמצא בראש הרשימה של הוופורייזרים הניידים. הוופורייזר עצמו קל משקל ויש בו עוצמה שמפתיעה מפני שהוא קטן. האידוי שמוציא הפיירפלי 2 הוא סמיך וטעים כמו כן העשן מאוד מרוכז למעשה כל מה שוופורייזר טוב צריך לתת. הסוללה היא עוצמתית ותעניק לך סשן שבו כמות העשן תהיה זהה לאורך לזמן. הסוללות נטענות ולוקח כ 40 דקות עד שהן טעונות במלואן.

וופורייזרים לתרכיזים

רוב הוופורייזרים בצורת עט לנוזלים הם הרבה יותר זולים מוופורייזרים אחרים, טווח המחירים נע בין 200 ₪ - 400 ₪ (50$- 100$). במבט ראשוני הוופורייזרים בצורת עט יכולים להרתיע מפני שהם לא קלים לשימוש מאשר בוופורייזרים אחרים, אבל כמו כל דבר ברגע שלומדים זה נהפך לקל ופשוט. היתרון הבולט בשימוש בוופורייזר בצורת עט משובח זה שבעוד עם צמחים יבשים יש לטחון את העשב לפני השימוש, ברגע שמשתמים בתרכיז פשוט שמים אותו בתוך המיכל ומתחילים לאדות.

וופורייזר מייטי

וופורייזר מייטי הוא רב יכולות, כל הוופורייזרים שבאים עם היכולת לאדות תרכיזים לרמת של מצויינות לא מצליחים להגיע לרמה של המאטי. המאטי עומד בציפיות ומעבר להם במשך שנים ואני יכול להבטיח שהוא ישמש אותך בנאמנות. המיוחדות של וופורייזר מאטי והסיבה שהוא עובד בצורה כה טובה,היא שיש לו מבנה פנימי עם פד נוזלי שיכול לשמש תרכיזים, צמחים יבשים ושילובים. סיבה נוספת שוופורייזר מייטי הוא עומד בראש הוופורייזרים זה יכולת ההסעה וההולכה שנמצאים בו, שמוציאים את האידוי המושלם. הוופורייזר עוצב שיהיה מתאים להתנייד איתו אך גם עוצמתי כשלוחני תודות לכל אילו וופורייזר מייטי הוא מושלם ועומד בכל הציפיות והאתגרים.

וופורייזרים שולחניים:

כשזה מגיע לטווחי מחירים הוופורייזרים השולחניים הם לרוב הכי יקרים ( למרות שארייזר אקסטרים קיו הוא מצויין שלוחני וזול ). אך אם אתה רוצה לאדות את העשב היבש בבית ולהרגיש בנוח, אז אין ספק שהוופורייזר השולחני הוא נועד עבורך. אתה כנראה תצטרך לשלם יותר עבור הוופורייזר אבל תקבל מכשיר שהוא חזק, אמין והאידוי שיצא לך ממנו יהיה איכותי מכל דבר אחר. מה שהופך וופורייזר שולחני למיוחד הוא באיכות האידוי שאתה מקבל, הטעם הוא טהור וטעים. בניגוד לוופורייזרים ניידים שיכולים להישבר יחסית בקלות, הוופורייזרים השולחניים לרוב מחזיקים מעמד לאורך שנים.

וופורייזר פלנטי

 

בהסתכלות ראשונית הוופורייזר פלנטי נראה כוופורייזר שבא לך להתרחק ממנו. בזמן שהפלנטי הוא וופורייזר שמדורג במקומות הגבוהים והמחיר שלו סביר לאיכות הביצועים שלו. המייחד של הפלנטי זה שיש לו שתי מערכות סלילים המבטיחים שהאוייר שנמצא בפנים יגיע לטמפרטורה המושלמת.  לפלנטי יש תא אשר עשוי מפלדה אל חלד כדי להבטיח שאיכות הצמח שתאדה תהיה ברמת איכות גבוהה. וופורייזר פלנטי מאפשר לך לקבוע את הטמפרטורה הרצויה וזו שהכי תתאים לעשב שאותו תרצה לאדות. הוופורייזר עוצב בצורה אופנתית ומקצועית ולכן בזכות המקצועיות הזו הפלנטי הוא אחד הוופורייזרים שהגיע מעבר לכל הציפיות. אם אתה מתכוון לרכוש וופורייזר שולחני אז הפלנטי זה לא רק וופורייזר שכדאי לך לשם עין עליו הפלנטי הוא למעשה וופורייזר חובה. 

לסיכום

בשורה התחתונה זה לעשות את המחקר הפרטי שלך. קח את הזמן תבחן את הדברים, תראה את כל הדגמים שיש בשוק להציע לך. כדאי להיעזר בחברים שיש להם וופורייזרים ואף להשתמש ולבחון את הוופורייזר יותר לעומק. שאל מסביב וברגע שתמצא את הוופורייזר שמתאים לך רצוי לרכוש מחברה בעלת שם כמו נמסטה וייפ. נקודה חשובה לסיום יש לרכוש גרינדר (מטחנה) טובה שתתאים לוופורייזר הספציפי שלך שלא יטחן את העשב לאבקה או ישאיר אותה כפי שהיא. לסיכום יש המון וופורייזרים בשוק ולכן כדאי לבחון היטב לפני שקונים.

 

Testimonials and Reviews at