פיירפליי 2 מול המייטי · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

פיירפליי 2 מול המייטי

Posted on Feb 27, 2017

הפיירפלי 2 והמייטי הם שני וופורייזרים מדהימים וניתן לומר בין הניידים המעולים שיש כיום בשוק. שני הוופורייזרים שברו גבולות מבחינה טכנולוגית. הרבה מאוד אנשים שהם חסידי עישון לא חשבו שניתן לאדות במקום לעשן עד שהם פגשו את המייטי ואת הפיירפלי 2. 
הפיירפלי לדוגמא, הוא וופורייזר מאוד עוצמתי ומרגישים את זה בעשן שיוצא מהאידוי. הוופורייזר מאוד קל לשימוש, נייד, דיסקרטי ונכנס בקלות לכיס. כדי להפעיל את הוופורייזר כל שעליך לעשות זה למלא את התא, ללחוץ על כפתור ולנשוף. 
המייטי הוא וופורייזר מעולה שמבחינת ביצועים הוא מצוין. המייטי הוא וופורייזר אגדי בזכות יכולת החימום שלו, יש בו את שני התהליכים הסעה והולכה, כדי לתת אידוי יוצא מהכלל. וופורייזר מייטי מגיע בצורת קופסא שנותן הרגשה של חוזק ואמינות. כדי לתפעל את הוופורייזר כל שעליך לעשות זה למלא את תא המילוי בעשב יבש ולאחר מכן להשתמש בשני הכפתורים של המערכת כדי להדליק ולכוון טמפרטורות. 
אז איזה משניהם יותר טוב? זאת שאלה של מיליון הדולר, לשניהם יש המון יתרונות שמבדילים ביניהם לבין שאר הוופורייזרים. בבלוג הזה אנסה לענות על השאלה על ידי הצגת היתרונות והחסרונות של כל וופורייזר. אני צריך להזהיר אתכם מראש שהשוואה שכזו היא כמו לענות על השאלה איזה צייר יותר טוב מיכאלנג'לו או לאונרדו דה וינצ'י, שזו משימה כמעט בלתי אפשרית.

 פיירפלי 2

בפעם הראשונה שהשתמשתי בפרייפלי 2, הייתי צריך להטעין אותו במשך 45 דקות, לאחר מכן מילאתי אותו בעשב יבש והתחלתי את סשן האידוי. התוצאה היתה מדהימה. וופורייזר פיירפלי 2 נותן אידוי חלק , עקבי והארומה שיש נכנסת לך ישר לריאות. הפיירפלי מתחמם במהירות ויתרון נוסף שלו זה שהוא מאוד פשוט להפעלה. כל מה שצריך לעשות זה להטעין את הוופורייזר, למלא את תא המילוי ולהתחיל לאדות.

הטכנולוגיה של הפיירפלי 2

וופורייזר פיירפלי 2 משתמש בשיטת חימום הסעה, כלומר כל הצמח מקבל חימום שווה ומאפשר להשתמש בכל הצמח מבלי לשרוף אותו. בשיטה זו אוויר חם נכנס לתוך התא ואין שימוש בשרפה, רק בתהליך של אידוי טבעי. אני מציע לך לא למלא את המיכל עד הסוף, מפני שאז השאיפה שתיקח תהיה חזקה מדי. הדבר שרצוי שתדע לגבי הסעה זה שהוא יכול להיות מאוד עוצמתי ולכן כדאי ללמוד את הטמפרטורות שנוחות לך לאידוי. כל זה נכון לכל וופורייזר אבל הפיירפלי מאפשר לך להיות בגבולות הבטוחים כך שהאידוי שתקבל תמיד יהיה מעולה. 
 

וופורייזר מייטי

וופורייזר מייטי הוא מבית סטור אנד ביגל, הוא וופורייזר נייד ויוצא מהכלל. המייטי משתמש בשיטת ההסעה ויש לו סוללה חזקה במיוחד שמבטיחה שהאידוי לא יסתיים באמצע. זהו וופורייזר מאוד קל לשימוש ושומר על איכות האידוי לאורך זמן. המייטי הוא וופורייזר גדול יחסית משאר הוופורייזרים הניידים הקיים כיום בשוק, אך בזכות הגודל הוא אמין ואיכותי. האידוי שתקבל יהיה עוצמתי ונקי. המכניזם שלו פשוט להפעלה ותוכל להשתמש בו תוך מספר שניות.

הטכנולוגיה של המייטי

וופורייזר מייטי משתמש בשתי שיטות החימום הסעה והולכה, כתוצאה מכך תוכל להינות משני העולמות. תחילה המערכת משתמשת בתהליך ההסעה כדי לאדות את הצמח או התרכיז ולאחר מכן משתמשת בתהליך ההולכה כדי להגיע להנאה נוספת. למייטי יש מסך לד שמאפשר לקבל מידע על הטמפרטורות וכך לשלוט יותר טוב על הוופורייזר. ניתן לשנות טמפרטורה בתוך שניות, למייטי לוקח להתחמם בין 45 שניות עד לדקה. בסוף תהליך החימום תבין שהיה שווה לחכות את הזמן הזה.

לסיכום

שני הוופורייזרים המייטי והפיירפלי 2 הם מעולים ובדרגה אחת מעל כולם. שניהם יכולים להגיע לתוצאות מעולות שלא ניתן להבחין בניהם. לשניהם אפשרות לשלוט על הטמפרטורות ועל פונקציות אחרות. לא רק שהם מצטיינים באידוי, הם עולים מעל כל הציפיות. אז איזה מבין שניהם עדיף? אני באמת לא יכול לענות ולכן אגיד שזה תיקו. אתם בטח תגידו שזה לא הוגן ושלא התאמצתי לבחור אבל, אם הייתי בוחר היה בכך חוסר צדק לגבי שני הוופורייזרים. שני הוופורייזרים הם דרגה אחת מעל כולם וזהים כמעט בכל תחום. 
 

 

 

 

 

Testimonials and Reviews at