סטורס אנד ביגל – חברת הוופורייזרים הטובה בעולם · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

סטורס אנד ביגל – חברת הוופורייזרים הטובה בעולם

Posted on Mar 29, 2017

חברת סטורס אנד ביגל לאורך השנים יצרה את הוופורייזרים הטובים והנמכרים בעולם. הם ידועים באיכות הגבוהה, ביציבות ואמינות ובעיקר בעוצמת הוופורייזרים שכל אחד מהם מוציא. אנחנו בחברת נמסטה וייפ יש לנו הערכה עצומה לסטור אנד ביגל מפני שלעולם לא התאכזבנו מהם. אם אי פעם חשבת לרכוש וופורייזר באיכות גבוהה (פריומיום) או עלתה לך מחשבה שבא לך להוציא מהוופורייזר עשן גדול במיוחד או סתם לוופורייזר נייד ועוצמתי אין צורך לחפש מעבר לסטורס אנג ביגל. לחברה הזו יש וופורייזרים שולחנים, ניידים ולכל מטרה. היום אני הולך לדבר על הוופורייזרים של סטורס אנג ביגל שתוכלו להבין מדוע אנחנו בחברה כל כך אוהבים את המוצרים שלהם.

 

וופורייזרים קראפטי ומייטי

שני הוופורייזרים הם ניידים ולמעשה רוב המשתמשים מעדיפים אותם, הם מוצאים אידוי מושלם, באיכות הדומה לוופורייזרים שולחנים, וניתנים לשימוש בכל מקום ובכל זמן. אין ספק ששני הוופורייזרים האלה הם כה פופולריים מפני שהם אמינים ועמידים לאורך זמן.

הקראפטי הוא הקטן יותר, אך לא פחות חזק מהמייטי, הוא נועד בעיקר לאנשים שאוהבים לאדות מחוץ לבית מפני שהוא קטן ודיסקרטי.  וופורייזר קראפטי הואא איכותי מאוד ויש עליו המלצות רבות למטרות רפואיות.

וופורייזר מייטי דומה מאוד לקראפטי, הוא נור אחרי מחשבה ארוכה ואיכותי לא פחות. הוא החזק בין
הוופורייזרים הניידים שיש כיום בשוק. ניתן להשוות אותו לוופורייזר שולחני כי הוא כל כך חזק.

וופורייזר וולקנו

וולקנו הוא כמעט שם נרדף היום לוופורייזר שולחני. כמובן שיש שני סוגים של וופורייזר ולקנו הקלאסי והדיגיטלי. כאשר הוא יצא לשוק הוא יצר מהפך חשבתי, וופורייזר שניתן ליהנות ממנו שנותן אידוי עוצמתי במיוחד והטעם שלו פשוט מושלם. אם אתה מחפש וופורייזר שולחני יציב אין ספק שהוולקנו יספק את הסחורה. זהו וופורייזר שניתן לאדות בו בכייף שהחוויה תהיה שמימית, הטעם מושלם, עשן סמיך וטעים במיוחד.

וופורייזר פלנטי

הוופורייזר האחרון שחברת סטורס אנד ביגל הוציאה הוא וופורייזר פלנטי. החידוש הגדול הוא שהוא וופורייזר שולחני שנותן הרגשה של וופורייזר נייד. הוא לא נייד מפני שיש צורך להניח אותו על השולחן אבל התחושה שהוא נותן ביד ושניתן להחזיק בו יש לו אפקט של ניידות. הוא וופורייזר חזק במיוחד שיכול להפיק ענני אידוי. 

כעת אולי אתם יכולים להבין מדוע אנחנו כה מעריכים את חברת סטורס אנד ביגל. כל המוצרים שלהם מצוינים ואף אחד לא מתאכזב מהם. הם יוצרים וופורייזרים איכותים, מעוצבים ומדהימים. אין היום חברת וופורייזרים מתחרה שכל מוצריה שונים ואיכותיים באותה מידה כפי שעושה זאת סטורס אנד ביגל.

  

Testimonials and Reviews at