וופורייזר באונדלס סי אף וסי אף אקס |הסייח השחור של הוופורייזרים · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

וופורייזר באונדלס סי אף וסי אף אקס |הסייח השחור של הוופורייזרים

Posted on Dec 29, 2016

סצנת השנה היתה ללא ספק הוופורייזרים של באונדלס CF וה CFX מתוך האוסף של באונדלס וופורייזרים. שני הוופורייזרים האלה עשו קפיצה משמעותית בשוק הוופורייזרים תוך שהם שומרים על מטרתם להגיע למוצרים איכותיים ולהימכר במחיר תחרותי. מטרתינו לבחון האם הוופורייזרים של באונדלס ה- CF והCFX קופצים מעל הפופיק או שהם מתחרים ראויים בשוק הוופורייזרים הניידים לעשבים יבשים. הוופורייזרים האלו שווקו כ 100% עובדים על הולכה, אם זאת משתמשים חדשים ציינו שזה לא המקרה, אלא ההולכה היא רק בבסיס המכשיר. (נקודה שכדאי לזכור לאורך הסקירה). 

 

 

תכונות של באונדלס CF ובאונדלס CFX

היות ושני הוופורייזרים מאוד דומים אנחנו נסקור אותם כיחידה אחת בתכונות ובמאפיינים שלהם. שני הוייפורזורים מציעים כמעט אותו דבר מבחינת רמת ביצועים ופוקציונאליות. למרות כל זה יש בכל זאת שוני בניהם ועל כך נתמקד. שני הוופורייזרים מתחמים מאוד מהר, שניהם יכולים להגיע לטמפרטורה הרצויה ב20 שניות ושניהם באים עם תאי הטענה גדולים.

שני הוופורייזרים באים עם פיה נוחה שניתן להסיר ולהוסיף וכמו כן ניתן לסובב אותה לכל כיון אפשרי. שני הוופורייזרים באים עם מערכת נעילה שהיא מאוד קלה לשימוש גם למשתמשים חדשים. שני הוופורייזרים האיכותיים מגיעים מצופים בחומר רך למגע הדומה למגן של טלפון או קייס של מחשב נייד, כמו כן יש לו פסי אחיזה כך שלא תוכל להפיל אותו בקלות.

 

הבאונדלס CFX וופורייזר נייד.

לבאונדלס CFX וופורייזר יש מערכת  אינדיבידואלית להתאמת טמפרטורה המאפשרת למשתמש לקבוע טמפרטורה לפי טווחים בין F100 ל F430 (C38 - C220). הוופורייזר CFX מגיע עם תצוגת לד איכותית ושימושית לכל סוגי המשתמשים וכמו כן מוסיפה נגיעה של עיצוב ליחידה. התצוגה מאפשרת לראות את זמן הסשן בעזרת טיימר של שניות וכמו כן יש תצוגת סוללה המאפשרת לראות כמה עוצמה נשאר לוופורייזר.

הוייפוריזר באונדלס CFX ירטט כאשר הוא יגיע לטמפרטורה הרצויה, זהו אמצעי יעיל כדי לדעת שזה הזמן להתחיל לעבוד. הוייפורייזר CFX מצויד גם במגנט הנמצא על הפיה כדי להחזיק את הפיה במקומה במהלך השימוש. המגנט עוזר גם כאשר מטעינים את הוייפוריזר, זהו ללא ספק כלי יעיל ונוח לשימוש.

 קנו את הבאונדלס CFX כאן!

הבאונדלס CF וופורייזר נייד.

הוופורייזר באונדלס CF מגיע עם חמישה מצבי טמפרטורה שהטווח שלהם הוא F355 עד ל F415 (C180- C213). חמשת מצבים אילו הוכיחו את עצמם והם בהחלט עושים את העבודה ונותנים תחושת אידוי טובה. לבאונדלס CF חסר הרטט שצוין קודם לכן בוופורייזר CFX למרות שיש לו תצוגת לד הנמצאת ליד הגדרת הטמפרטורה, התצוגה עצמה נכבית כאשר הוופורייזר מתחמם והופך למוצק כאשר הוא מגיע לטמפרטורה הרצויה.

 

 קנו את הבאונדלס CF כאן!

היתרונות והחסרונות של הוייפורזרים באונדלס CF / CFX

היתרונות של וייפורזורים באונדלס

  • מערכת חימום מהירה מאוד ,מה שאומר שכמעט לא צריכים לחכות.
  • חיי סוללה ארוכים, משמעותו שהסוללה מחזיקה לסשנים ארוכים.
  • מערכת מבודדת אשר שמעניקה איכות טובה וטעם נהדר.
  • תנורי החימום הם די גדולים וניתן להכניס בהם כמות גדולה של חומר, דבר המעניק יעילות רבה יותר.
  • ההטענה של הוויפורזרים הללו מאוד פשוטה ונעשת בעזרת מיקרו USB

 

החסרונות של וייפורזורים באונדלס

  • הוויפורזרים הם לא מולכים בצורה של 100%, לא חיסרון גדול אבל זה משהו שחשוב לזכור.
  • אין אפשרות לדעת את מצב הסוללה בוופורייזר CF

 

האם הבאונדלס שווים את זה?

ההבדלים בין שני הוופורייזרים מצד אחד הם קטנים אך מבחינות מסוימות ההבדלים הם משמעותיים. דרך אחת לחשוב על זה היא להסתכל על הוופורייזר באונדלס CFX כאל מכשיר פרימיום לעומת הCF שהוא במונחים רבים הגרסה הפשוטה יותר. הגישה הזו מזכירה את הוופורייזרים של סטורז אנד ביקל המייטי והקראפטי. הוופורייזר CFX הוא למתקדמים וללקוחות שמעריכים מוצר מוגמר טוב. בהשוואה הוייפוריזר CF הוא יותר פשוט אך בכל זאת מאפשר לך לקבל אידוי איכותי בהרבה פחות כסף.

שני וופורייזר הניידים מעולים לצמחים יבשים והמחיר שלהם הוא הוגן לחלוטין. יש לנו תחושה שאתם הולכים לשמוע הדים רבים על הוופורייזרים של באונדלס אם לא עכשיו אז בעתיד הקרוב.
 קנו את הבאונדלס CFX כאן!
 קנו את הבאונדלס CF כאן!

Testimonials and Reviews at