שלוש סיבות עיקריות מדוע להתחיל לאדות · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

שלוש סיבות עיקריות מדוע להתחיל לאדות

Posted on Mar 06, 2017

השימוש והמודעות לשימוש בוופורייזרים עולה ומשפיע על איך אנחנו משתמשים בצמחים יבשים. הוופורייזרים מייצרים מהפכה בכך שאין אפר שנופל לך על הבגדים. הוופורייזרים מציעים אופציה חלופית נהדרת לבנגים וג'וינטים. השאלה הנשאלת היא מדוע להשקיע בוופורייזר?  אפשר לתת דוגמאות והסברים מפה עד להודעה החדשה, אבל כדי שההסבר יהיה קצר ומדויק, בחרתי להתמקד בשלוש סיבות עיקריות מדוע כדאי להשקיע בוופורייזר.

בריאותית

רופאים רבים בארץ ובעולם, מדברים על יתרונות של וופורייזרים מאשר שרפה ישירה של הצמח. השינוי שאני עצמי חוויתי מאז שהתחלתי לאדות זה שאני רץ מהר יותר ולאורך זמן רב יותר מאשר בעבר. אפשר לומר ברגע שהתחלתי לאדות אני מרגיש בריא יותר, העור שלי נראה צעיר יותר. מדוע וופורייזרים בריאים יותר? מפני שהם לא שורפים את הצמח, רק מאיידים אותו ותוצאה מכך פחות רעלנים נכנסים לגוף. כמו כן אין השפעות המסרטנות של הטבק, הריאות שלך יודו לך אם תחליט להשקיע בוופורייזר.

חיסכון בכסף

בזמן שמחירי הסיגריות והטבק רק עולה, מחירי הוופורייזרים הם נוחים, כמו כן אין בעיה של לקנות ניירות, טבק אלה יש לך את המצרכים הנדרשים וניתן לאדות בהם כמות יפה ולא בזבזנית של צמח יבש ולקבל אידוי איכותי, באזז מהיר יותר מבלי לבזבז בכלל חומר. מבחינתי אנשים שעדין מעשנים הם שורפים את כספם במקום לחסוך אותו במקומות הנכונים.

נוחות

בשיטות הישנות העישון היה לרוב בבתים או מחוץ לבית שצריך להסתרר ולהביא. כיום ניתן לצאת עם וופורייזר וחומר פנים ולאדות בצורה נקייה מבלי שניתן להריח, או שהבגדים יסריחו כמו לאחר עישון. הוופורייזרים השונים מוציאים עשן סמיך מלא בטעם טוב ונראים כמשהו מתוחכם וקלאסי בו זמנית. אם ניקח לדוגמא וופורייזרים כמו פאקס 3 ופיירפלי 2 בהשוואה לג'וינט זה שמים וארץ, הג'וינט מלוכלך, נשאר הריח והטעם באצבעות, לעומת זאת הוופורייזרים האלה מצייגים איכות, קלאסיות ויש בהם הצהרה אופנתית.

לסיכום

העתיד שייך לוופורייזרים ובכלל אנשים מעדיפים לאדות במקום לעשן. אין צורך יותר בטבק שגם ככה גורם לבעיות רפואיות רבות, אתה יכול להפסיק או להתחיל אידוי בכל רגע נתון והתהליך לוקח שניות במקום לחפש נייר או טבק ולהתחיל לגלגל. ברגע שתתחיל לאדות אתה תגלה עולם שטרם הכרת, אתה תשאף אוויר נקי יותר, הסיכוי למחלות יקטן. ברגע שתתחיל להשתמש בוופורייזר הגוף, המוח והנפש שלך יגידו לך תודה . 

Testimonials and Reviews at