10 הטעויות הנפוצות ביותר כאשר רוכשים וופורייזר · NamasteVapes Israel
מבצע לסופ"ש!
5% הנחה עם הקוד:VAPE5
* לא תקף 2 מכשירים פאקס, IQ DaVinci, הייז, ו Stroz סטורז אנד ביקל

News

10 הטעויות הנפוצות ביותר כאשר רוכשים וופורייזר

Posted on Apr 19, 2017

כאשר מתחילים לאדות רצוי להימנע מטעויות נפוצות. חלק מהטעויות נובעות מאי ידיעה ולרוב ניתן להימנע מהם על ידי קריאה ולמידה על הוופורייזר הרצוי וזה שנרכש לא מזמן. אחד מהם זה שלא כדאי להטעין את הוופורייזר יותר מדי זמן או כל הזמן. רצוי להטעין אותו שהסוללה מתרוקנת עד שהיא מלאה שוב וניתן להשתמש בה.

לא לרכוש וופורייזר

ככל שעולה המודעות שטבק או עישון בכלל מסוכן לבריאות יותר ויותר אנשים רוכשים מכשירים שיעזרו להם להימנע מחומרים מסרטנים. ברגע שתתחיל לאדות המצב הבריאותי שלך ישתפר. כמו כן שימוש בוופורייזר בטווח האטרוך חוסך כסף ואין הוצאות נוספות על טבק ונירות וסביבת העישון נשארת נקייה יותר. כמו כן כאשר משתמשים בוופורייזר אין את ריח העשן והאוויר נקי יותר לנשימה.

קניית וופורייזר זול

אחד הדברים שאני נתקל בעבודתי שאנשים רוכשים וופורייזר שלא מתאים להם. חלק מהמקרים זה רכישת וופורייזר זול כי חושבים שהוא יעשה את העבודה כמו וופורייזר יקר יותר, אבל זה לא נכון בהכרח. בעיה נוספת היא שהוופורייזרים הזולים נשברים ויש בהם תקלות ברוב המקרים. ההצעה הטובה שאני יכול להציע זה ללמוד ככל האפשר על וופורייזרים ועל וופורייזר ספציפי שברצונך לרכוש. לכן רצוי לקרוא ביקורות ובמובן זה להתבסס על חוכמת ההומונים. יש בשוק וופורייזרים זולים ואיכותיים אבל לא כל הזול הוא בהכרח טוב ולא כל מה שנוצץ זהב.

ניקוי הסליל

בוופורייזרים בצורת עט ישנו סליל שגם אותו יש לנקות ולעיתים להחליף. ברגע שהסליל מלוכלך זה משפיע על הטעם של האידוי. ההמלצה שלי היא לדבוק בהוראות במיוחד שזה בא לידי ביטוי בניקוי.  אני זוכר שלא ניקיתי את הוופורייזר שלי במשך חודשים, הטעם נהיה בלתי נסבל, היה קשה לאדות בו, לאחר ניקוי יסודי הוופורייזר הרגיש כמו חדש ומאז אני מקפיד לשמור על הניקיון, מה גם שהטעם נקי וארומתי הרבה יותר. לכן ההמלצה שלי היא לנקות הוופורייזר לפחות פעם בחודש ולנקות לפי ההוראות, כדי שלא יהיו תקלות נוספות.

יותר מדי אידוי 

ישנם משתמשים במכשירי אידוי (שלא למטרות רפואיות) שמאדים הרבה מאוד בפרקי זמן קצרים. התוצאה שיכולה להתקבל זה התקפי חרדה ופאניקה. כאשר מאדים רצוי לקחת את הזמן, לשבת וליהנות מאפקט האידוי, ברגע שמאדים לאט ובצורה בטוחה הגוף מקבל את תחושת הרגיעה והתופעות השליליות פוחתות. המטרה היא לאדות בסשנים כאשר ההפרדה ביון סשן לסשן היא אישית אבל לנסות לשמור על טווחי זמן ארוכים. תחושת הרוגע לא תמיד תבוא בבת אחת ולעיתים רק לאחר הסשן תרגיש את הבאאז בכל עוצמתו.

חיקויים

כאשר רואים וופורייזרים מסוימים במחיר נמוך יחסית מאחרים, זה לא אומר בהכרח שהם מקוריים. רצוי שתדע כי ישנם חיקויים רבים לוופורייזרים בשוק ולא תמיד ניתן להבחין בניהם. ישנם אתרים מתחרים ויצרנים שיוצרים חיקויים ומחירם זול בהרבה מהמחיר המקורי. לכן ההמלצה שלי זה לקנות וופורייזר מאתר מהימן שניתן לסמוך עליו כמו נמסטה וייפ, כך שהמחיר שתקבל יהיה המחיר הטוב ביותר שניתן למצוא עבור וופורייזר מקורי ועם אחריות.

שימוש בחומרים לא מתאימים

טעות נפוצה שאנשים לרוב עושים, זה משתמשים בחומרים שאינם מתאימים לוופורייזר שלהם. כלומר אם הוופורייזר שלך הוא לתרכיזים ולשמנים אז עליך להשתמש רק בתרכיז או בשמן. לרוב אנשים חושבים שניתן לאדות צמח יבש בוופורייזר המיועד לשמן או שעווה ומה שיוצר זה שלא ניתן לאדות את העשב והתוצאה עגומה. ישנם וופורייזרים שיכולים לאדות את כל הצורות, אולם לרוב הם לא מספקים את הסחורה והאידוי לא יוצא כפי שציפית. לכן העצה שלי היא לרכוש וופורייזר שמתאים לצורה אחת או שתיים של אידוי כמו שמן ושעווה או שמן ותרכיזים או רק לצמח יבש מאשר להשתמש בוופורייזר שמנסה לאדות את כל הצורות. ברגע שאתה משתמש בוופורייזר שמותאם לסוג אחד של אידוי אתה יכול להיות בטוח שהאידוי שתקבל יהיה איכותי ומלא ארומה מכל וופורייזר שמנסה לשלב את הכל.

לא קוראים הוראות

הטעות הנפוצה היא שאנשים מתחילים ישר לפתוח את הקופסא ומאידיים מבלי להסתכל בהוראות. ההוראות הם למעשה לטובתך ואני מבין מדוע אנשים חושבים שהם יודעים כיצד להשתמש ורצים להטעין את הוופורייזר. בהוראות ישנם טיפים לגבי אידוי נכון ויעיל יותר. אני מבין את הצורך לטעות וללמוד בעצמך אבל לעיתים הקריאה של החמש דקות יכולה לשפר את החוויה פי אלף.

לא עורכים מחקר

טעות אחרת שהיא נפוצה זה לא לערוך מחקר כאשר רוכשים וופורייזר. השוק כיום מוצף בוופורייזרים בכל מיני סוגים ושימושים. לכן העצה שלי זה לאסוף כמה שיותר מידע לפי שעושים בחירה של וופורייזר. השאלה הראשונה שכדאי לשאול, איזה שימוש יהיה לו, האם זה לשימוש ביתי או שאתה מתכוון להוציא אותו מחוץ לבית. כמו כן איזה סוג של חומר אתה מתכוון להשתמש האם בשמן או שעווה או בצמח יבש. לכן כדאי לקרוא ביקורות או לראות סרטוני ביקורת על הוופורייזרים השונים. כמו כן אפשר אולי לשאול חברים אם יש להם ולנסות את שלהם לפני שרוכשים.

רכישת גרינדר (מטחנה) מתאים

הטעות נפוצה שאנשים עושים זה לא לרכוש גרינדר מתאים לוופורייזר שלהם. ישנם וופורייזרים שעובדים טוב יותר כאשר העשב היבש טחון דק בעוד יש כאילו שעובדים בצורה יעילה שהעשב טחון בצורה גסה יותר. לכן חשוב איזה עשב אתה משתמש ואיזה סוג טחינה רצויה לוופורייזר שלך.

אידוי בטמפרטורה לא נכונה

טעות נפוצה אחרת ומשמעותית היא אידוי בטמפרטורה גבוהה מדי או נמוכה מדי. הטמפרטורה חשובה מפני שאידוי לא תקין ישאיר אותך במצב מתוסכל ולא תדע היכן הטעות שלך. נוסף לכך שאתה לא תהנה הצמח היבש או מה שלא תשם ייהרס בקלות, ישרף או לא יתחמם כפי שצריך. הטמפרטורה הנכונה לאידוי היא בין °180- °210 מעלות צלזיוס. כדאי לנסות לאדות בין הטווחים הללו וניתן לנסות קצת מתחת לזה אבל רצוי לא לעבור את הטמפרטורה הגבוהה.

לסיכום

נכון שכולנו עושים טעויות לפעמים אבל רצוי להימנע מהם. לכן אני מקווה שהבלוג הזה עזר לך להבין איך לשפר את חווית האידוי ולהגיע לחוויה המקסימלית. אני מקווה שלמדת מתוך הבלוג איזה וופורייזר לרכוש וכיצד להימנע מטעויות שהן יותר קריטיות מאחרות. אני מקווה שחווית האידוי שתקבל תהיה מוצלחת ויעילה. אני מאחל לך אידוי מהנה במיוחד.

Testimonials and Reviews at